Sedona X11 mi? Voltage Serisimi?

Hangisi

• Sedona X11

• Voltage Series

• Toplam katılım
    81

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Ewt arkadaşlar başlıkdanda anlaşılacağı gibi bu 2 kadro arasında kaldım siz hangilerini önerirsiniz Voltage ise hangi Serisini? Ayrıca bunların dışından önerebiliceğiniz başka kadrolar warsa bunlarıda paylaşırsanız sevinirim şmdiden herkese teşekkürler

Scudo

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
voltage serisi streete daha yatkın açıları gereği sedonalar daha rahatsız geliyor insana ama x11 de toprakta+rampada fena değil...Ayrıca sana giant stp kadrosunuda öneririm..
Giant STP SS(Sİngle Speed)
http://www.giant-bicycles.com/_upload_us/bikes/models/zooms/2008/STP-SS-Black-Grey.jpg
STP Kadro
http://www.giant-bicycles.com/_upload_us/bikes/models/zooms/2008/STP-frame.jpg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
X11 street'de çok iyi bence,Voltage hiç kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım.Ama alırsan Small,yani 14.5'liği al,Xsmall çok küçük kalıyo bence,tabi çok kısa değilsen.

• Beğen
Tepkiler: SoldieR52

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
hepinize teşekkürler boyum 1.76 civarı small olurmu? ayrıca diğer kadrolar için de kaç inç önerirsniz?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
voltage kalitesini kanıtlamış bir kadro ben olsam voltage yz3 alırdım bunun yanında sedona x11 daha çook yeni bir bisikelt kalitesi hakkında konuşabilecek 3-5 kişi vardır.bunun yanında x11in kadrosu voltageye göre daha hafif.3-4 gün sonra ilk süüşümü yapacağım x11 ile o zaman daha detaylı bilgiler veririm...

batutanker

Aktif Üye
Tepki
39
x11 hıc kullanmadım ama gordum ınceledım ıı gıbı baya ama voltage kullandım hemde gecmısı olan kalıtesı ıspatlanmıs bı kadro

• Beğen

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
voltage derim ama göbekler frenler ve amasörü zayıf istersen sen sadece kadroyu al.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@SoldieR52

x11 streetde gayet güzel geldi bna ama arazideki performansı müthiş :D DJ için yapılmış bir kadro olduğunu belli ediyor.eğer bütcen çook yüksek değilse bence alabileceğin en güzel bisiklet olur ;)

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
X11 in componentleri süper! Tam arazilik !!

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@BMX_rider07

ben daha çok street sürdüğüm için kadro alıp parçları kendim topladım 1200 ytl gibi bir fiyata geldi bna zannımcada daha iyi yaptım.xcm maşa taktım 100lük (hem arazi hemde street sürdüğüm için ayrıca açılarını çok fazla bozmak istemediğim için),acera mekanik disc yerine juicy 3 hidrolik kullandım onun dışında fazla bir fark yok.birazda 9lu sistem kullandığım için fiyat arttı ama bence yinede kârdayım ;)

Engin395

Üye
Tepki
54
X-11 kullanıcısı olarak sunu söleyebilirim kadro acıları yüksek maşalara göre üretilmiş diyebilirm .Şahsen street kullanıyorum ama arazide bindim arazide gayet iyi tavsiye ederim.Fiyat bakımındanda dier kadrolara nazaran avantajlı
Voltaje a gelince bir iki kere merakdan bindim ama kanım ısınmadı.Dİzaynından olsa gerek

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Engin395

evet sedonanın renkleride çok hoş.voltagedeki yazılarda çok güzel değil.ha beğenen vardır onu bilemem ama bence sedona daha güzel voltageden.

ayrıca street sürüyorsanız en az 100 mmlik maşa kullanın hem çok seçeneklilik hemde kadronun açılarının bozulmaması için ;)

Engin395

Üye
Tepki
54
@gurkankas

Aynen duro arazide iyi ama streetde biraz yüksek kalıyo ama biraz paraya kıyıp fox'un 100 lük maşalarından biri koyulursa 10 numara olacagına eminim
Arazidede problem cıkarmaz streetdede rahat ettir diye düşünüyorum

(link) <<<-------< X-11 ile jump :D
(link)

• Beğen

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
İkinizede teşekkürler iyice kararsız kaldım şimdi yz 35 düşünüyordum :rolleyes: pff biraz daha düşüniyim ben :)

Not:Resimlerinizde güzel görmüşdüm daha önceden daha netlerini bekliyoruz :cool:

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
@Engin395

güzel güzel :) iyi yükseliyorsunuz :) 2. fotorafda solda bir sedona dahamı war acaba ? :D

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Aynen duro arazide iyi ama streetde biraz yüksek kalıyo ama biraz paraya kıyıp fox'un 100 lük maşalarından biri koyulursa 10 numara olacagına eminim
Arazidede problem cıkarmaz streetdede rahat ettir diye düşünüyorum

(link) <<<-------< X-11 ile jump
(link)

Hareketler çok güzel bisiklette tabi o kadar yükselebilmek için baya çalışmış olmalısın :) vay vay vayyy:D şık fotolar için saol