Sedona Toplu Alım

Tepki
3
Bende bugün bakırköy ve kadıköydeki merida bayi olarak gösterilen dükkanları aradım nakitte %10 canlı para hatırına onun altına inmeyiz dediler yalnızca merida değil başka markalar da varmış T2 yi buldum fakat kadro boyu olarak 54 varmış benim kadro boyu hesaplarından 58 çıkıyor bir sorun olurmu 4 cm fark? daha dik mi sürülür canlandıramadım.. t2d beşiktaşta varmış bütün bayileri aradım toplu olarak merida mı alsak:D
Fiyatta dişe dokunur indirim yapmıyorlar neden deyince dolar yüksekken aldık diyorlar.
O değilde frenler konusunda hala ?????? geçmedi bir türlü. 1600 tl veripte frenler uzun yokuşlarda tutmazsa kafayı sıyırırm

Scudo

Ahmet Asd

Üye
Tepki
4
Beyler dün itibari ile bisiklet arayışlarım son buldu ve carraro 227 sahibi oldum. Sedona satıcısı arkadaşların nazını çekemedim ve peşin 1.150 TL ye Carraro sportive 227 aldım.

Bisiklet alacak diğer arkadaşlar ne yaptılar merak ettim doğrusu :)

mert.e

Aktif Üye
Tepki
67
@Ahmet Asd
Hayırlı olsun bol pedallamalar :) Ben Sedona 345'i 16 Nisan günü saat 8-9 gibi internetten satın aldım. 18 Nisan günü geldi ve 20 Nisan'da bisikleti kurdurdum bugün de sürme şansım oldu. Fotoğrafları ve yorumlarımı bir konu açıp belirteceğim. Tekrardan hayırlı olsun. 227'yi görüp inceledim ancak deneme şansım yoktu. Nasıl buldunuz bisikleti memnun musunuz ?

Ahmet Asd

Üye
Tepki
4
Bisiklet çok güzel. Tam bir fiyat performans ürünü. Bugün işe bisiklet ile gidip geldim. Giderken yokuş indiğim için rahattı ama gelirken biraz terletti :) Carrao 227 nin genel sıkıntıları elçik kalitesiz, sele ağrı yapıyor ve lastikleri cst. Bunların dışında arka vitesin deore olması güzel. Sizin de bisikletiniz hayırlı olsun :) Şimdi aksesuar bakıyorum. Özellikle kask ve ayna şart.

• Beğen
Tepkiler: mert.e

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Kask sart eldiven forma sart yine selesi icin pedli tayt sart :)

Samsung Galaxy S2 Telefonundan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi.

asirakgul

Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Merhaba,
Bende Sedona 300 için bekliyorum üç aydır. Dün aradım geldiğini ve ellerinde olduğunu söylediler. 23 Nisanda almayı düşünüyordum. Eğer faydası olacaksa beklerim.

Hızlı davranıp mesaj göndermişim, ama görüyorum ki topluluk dağılmış sanki. Hayırlısı olsun herkesler için.

asirakgul

Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Merhaba Arkadaşlar
23 Nisan da Beşiktaş Outdoor-Bike mağzasından Sedona 300'ü satın aldım. Yanında Kask ve suluk takımı da satın aldım. Toplamına 800 TL nakit verdim. Pek pazarlık olayına girmeden kafamı karıştırmadan hızlıca aldım ve çıktım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mert Evbaşı

Mert gayet güzel bir düşünce

Ben bisikletim için bike outdoor ile görüşmüştüm. Sağolsunlar ilgilendiler ama ellerinde 20'' kadro yoktu. Sonra Yalova da buldum ve hemen gidip aldım.

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
Bisiklet evimden alacak varsa beraber gidelim

mert.e

Aktif Üye
Tepki
67
@Mustafa Özer
Hayırlı olsun. Ben de mağazaya gidip konuştum sedona 345in 21'' kadro boyu ellerinde yoktu getiririz dediler iletişim bilgilerimi bıraktım, geri dönmediler. Bende kırklareli güven bisikletin internet sitesinden aldım. Toplu alıma katılacaklar varsa hala ben ekipman almaya gelirim.