Sedona Sd761 den Gelen acayip çok şeklindeki ÇITIRTI

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Bike-City

Aktif Üye
Tepki
32
Ön frene bastığımda alın borusundan acayip çok şekilde çıtırtı geliyor. Nedeni nedir? giderebilirmiyiz? Kadro garanti koşullarına girermi?

Scudo

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
bende seleden geliyordu, alttaki vidaları alyen anahtarıyla güzelce sıkınca çözüldü. iyi bir sık istersen sele ve gidon un vidaları.

Bike-City

Aktif Üye
Tepki
32
@sinto
Furç takımı rulmanlı.. Maşayı söktüm baktım temzilerim furç u söktüm temizledim yağladım olmadı. üst rulmanla alt rummanı değiştirdim yine olmadı... destek bölgesinden geliyor gibi...

Bike-City

Aktif Üye
Tepki
32
@Mithrelios
seleyle akalası yok alın borusundan geldiği çok net anlaşılıyor:)

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
hmm, bazen düşünüldüğünden farklı yerlerden geliyor olabiliyor ses, o yüzden önermiştim. umarım en yakın zamanda halledersin, çok sinir bozuyor oyle sesler. bi de sorunu çözünce paylaşırsan, bizde de aynı tip bir sorun çıkma olasılığında çok yardım etmiş olursun.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
tırnağınla tık tık tık kadronun alt boru ve üst borusunun furş takımına yakın yerlerine iyi bak sesi iyi incele

ufak taş çarpması gibi olan çizikleri güzel incele
Çatlamış bile olabilir..

inşallah çatlamamıştır..

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@Bike-City

Merhaba tabii ki bütün bisiklet garanti kapsaındadır, belli ki furş yatağınızda muhtemelen bir montaj sorunu oluşmuş, Aslı bisikleti ararsanız tamiri için sizi yetkili servislerinize yönlendireceklerdir...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.