Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona Scud

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında poibra tarafından paylaşıldı.

1. poibra

poibra Üye

Seviye:
    Selamlar ,

Yaklaşık 10 gündür kapsamlı bir araştırma sonunda Sedona Scud almaya karar verdim. Fakat web sitenizde daha önce görmeme rağmen şu anda yok. Önümüzdeki günlerde bisikleti görmek için uğramayı düşünüyordum. Stoklarınızda mevcutmu ve nakit fiyatı nedir?

Sedona Borla modelinde kırmızı dışında renk seçenekleri varmı?

Teşekkürler. :rolleyes:

2. serkan776

serkan776 Misafir

Cumaya kadar bende senin gibi düşünüyodum ancak Erdoğanlar bisikletten Lütfü beyle konuştuktan sonra sedona borla olmaya karar verdim. sedona scudlarda malzeme kalitesizliğinden bahsetti ve kullanıcılardan gelen geri bildirimlerde de bu bisitlette bazı olumsuz görüşler oluşmuş. Lütfü beyi ararsan veya web sitesinden sana ulaşabilecekleri bir tel verirsen detaylı olarak izah eder.

Erdoğanlar bisikletten ben sedona borla yı dün sipariş verdim. internet üzerinden online satın alabilmemizde ayrıca çok güzel. 200 ytl üzeri kargo ücreti bedava artı havale indirimleride var. Satın almadan önce bi arayıp konuşursan çok faydası olur.

İstanbulda oturuyorum, bisiklet geldiğinde ayrıca detaylı yorum ve resimleri eklerim. Sabırsızlıkla bekliyorum :)

3. poibra

poibra Üye

Seviye:
    hmm tamam saol. Aslında bildiğim kadarıyla borla ile scud hemen hemen aynı komponentlerden oluşuyor. Borlada renk seçeneği varmı acaba?

4. serkan776

serkan776 Misafir

Sipariş ettiğim bisiklet az önce geldi. Siparişi dün akşam saat 5:00 - 5:30 gibi havale yaptım, bugün öğlen 12 gibi kapıma geldi. İstanbulda oturduğum için biraz geç gelir pazartesine sarkar dedim ama, hayır)

Bu fiyata bu bisiklet giriş seviyesi için gerçekten süper . Sedona 18" kadro ile shimano componentler harika bir ikili oluşturmuş. Bence fazla düşünmeyin bu fiyata alabileceğiniz giriş seviyesi bisikletlerinden biri Sedona borla. Birde bana göre hafif, yani tahminen 13-14 kg. Parçaları çok çabuk birleştirdim zaten bi zor olan aksamlar sökülmeden geliyo, 10 dakikamı almadı. Kargo kutusu tahminen 40~ cm x 1m x 2 m gibi bir boyutta geliyo. yani dışarıdan bakan birisi içinde ne var bilemez(kargo görevlisi bile sorduktan sonra - abi bunun içinde ne var) yani dicem güzel bir alışverişti benim için.

Bisikletforum sitesinede ayrıca teşekkürler, eğer araştırma yapmayıp buraya girmeseydim carrefourdan 600 ytl ye dandik bir bisan alıp pişman olucaktım. Bulunduğum bütün platformlardada firmanız hakkında olumlu görüş bildiricem.

Erdoğanlar bisikletten Lütfü beye ve burada bizlere yardımını esirgemeyen Mehmet Yeşilören beye çok ama çok teşekkürler.

5. eyupcan

eyupcan Yeni Üye

Seviye:
    serkan borlayı hangi renk aldın?

6. serkan776

serkan776 Misafir

Füme alıcaktım ancak ellerinde yokmuş o yüzden siyah aldım. Fena değil görünümü.

7. eyupcan

eyupcan Yeni Üye

Seviye:
    fiyat olarak bir bilgi verebilirmisin

8. serkan776

serkan776 Misafir

@eyupcan başlık chat tarzı bir dialoğa gidiyor. Aklına takılan soruları http://www.erdoganlarbisiklet.com/ internet adresindeki iletişim bölümünden firma yetkililerine sorabilirsin.

Bol pedallı günler..

9. poibra

poibra Üye

Seviye:
    @serkan776 yeni bisikletin hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim öncelikle.

Erdoğanlar bisiklete kendim uğradım , borlayı hemen çıkardılar konuştuk vs. Saolsunlar çok ilgililer her konuda. Siyahını almayı düşünüyorum @serkan776 sende siyah aldığına göre , internette hiç siyah resmini göremedim bisikletin foruma 1-2 foto ekleyebilirmisin rica etsem?

10. poibra

poibra Üye

Seviye:
    Siyah rengini internette buldum resmini en sonunda :) Ama şimdide füme rengini merak ettim. :D

11. serkan776

serkan776 Misafir

Zaten 3 renk alternatifi var, kırmızı, füme ve siyah. ya benim için aslında ideal olan, yani estetik açıdanda görünüm olarak füme iyi olurdu. Koyu mavi ile siyah arasında mat bir renk bu:) Ancak siyah renkte çok estetik ve albenili duruyor, ilerde eğer sıkılırsam siyahtan, bir sprey boyayla istediğim renge boyarım.