Sedona mı Salcano mu?

-Azazel-

Üye
Tepki
4
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. Direkt konuya gireceğim için kusura bakmayın fakat henüz bir bisikletim yok ve almayı düsünüyorum. 30 yaşındayım ve senelerdir bisiklet kullanmadım. Biraz araştırma sonunda bir kaç bisiklet buldum. Forumunuz da gayet geniş bilgilerle dolu fakat kafa karışıklığımı sanırım sadece sizin cevaplarınızla giderebileceğim. Öncelikle 3 adet bisiklet modeli belirledim sizce hangisini almalıyım?
1. si Sedona 321 modeli. (Favorim bu)
2. si Salcano SL500 modeli.
3. sü Salcano City Sport.

Bisikletimi İstanbul bostancı-tuzla arası asfalt zeminde kullanacağım. Boyum 1.80 kilom 85. Bir de sanki city sport modelinin kadro boyu bana kısa gibi geldi. Bu bisikletlerin kadro boyu bana uygun mudur?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sedona 321 sizin işinizi görecektir..Tercihinizden vazgezmeyin derimm :in:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Önce :

(link)

Yukardaki konuda kadro ölçüleri ile ilgili bilgiler mevcut , sorunuzun yanıtı orda.

Alacağınız bisiklet 28'' ve düz maşalı bir bisiklet olmalı , kullanım bölgenize uyan tarz budur.

Onun dışında verdiğiniz örnekler birbirine yakın zaten , bütçenize göre seçim yaparsanız ve kadro boyunuda bulursanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz...

Semican Baydur

Forum Bağımlısı
Tepki
464
2 saat önce 321 deneme imkanım oldu bisiklet gerçekten yağ gibi akıyor gidiyor altınızdan önerim sedona

• Beğen
Tepkiler: -Azazel-