Sedona mı geotech mi?

Tepki
37
sizce bir bisiklet sedonamı omalı geotechmi abimle kendimi karşılaştırıyorumda:D

Scudo

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
ben sedonadan gayet memnunum benim fikrim 2008 i saymazsak fiyatına göre bol keseden kaliteli kompenent koyuyolardı sedonalara
birde bu kıyaslama markaların ayrı modelleri için ayrı olabilir geotechin bir modeli iyi iken başla modeli kötü olabilir sedona içinde, lakin ben şimdilik sedonadan yanayım, niye bilmiyorum ama bana kadro açıları ve geometrisi daha güzel geliyor...

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
Selam merve bence abinin kadrosu ile geotech i karşılaştırmana gerek yok Sedona 761 geotech expertten daha iyi bunu söyleyebilirim fakat yeni başlayanlar için geotech expert iyi bir kadro derim iyi forumlar:)

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
geotech forewer. konuşturmayın şimdi beni:D
EXPERT AŞKINAAAAAA:D:D

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@LorD Of DrinkS

amma teknik konuşmuşsun yazdığın insan daha 12 yaşında ve bisiklete yeni başlıyo daha bisikleti bile toplanmadı ama baya net anlarcasına geometriden açıdan bahsetmişsin fazla detaya girmeden bilgi verirsen sevinirim hadi ben olsam oke ama yeni başlayan biri için bu bilgiler cok fazla anlayamaz yani ama paylasım için yinede teşekkürler:D

• Beğen
Tepkiler: geotech merve

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@geotech merve

Bu sorunun yanıtı, benim sana soracağım sorunun yanıtı ile aynı;

Hangisi senin? ;) :cool:

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
İkisi de teknolojik olarak çok kaliteli ve güzel kadrolar, seçmek zor doğrusu, fiyat performans bazında veya zevke göre karar verebilirsiniz...

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@-erkan-

öncelikle konula ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ben mervenin abisiyim dediğin gibi adındanda belli geotech merve tabiki geotech onun daha önce ben geotechi kullanıp sora ona veridim tabi ben sedonayı alınca beni kardeşim çekemedi şimdide buraya böyle bi konu açmış yanlışlıklada olsa kendimize bi rakip yetiştiriyoz ama olsun bence güzel olacak

ha birde bana sorulsadı bu soru ikiside süper kaliteli birer kadrolar ama işin enteresan tarafı geotech te arka disk fren kullanmanız için arka göbeğe 2 mm kalınlığında bi pul koymak gerekiyor koyulmadığı taktirde disk kadroya sürtüyor arka tarafı disk bakımından açıları pek iyi değil disk uyum yeri var ama diski takınca herşey ortaya çıkıyo:D

ha birde sedona iyi o daha güzel demeyin beni bisikletimden edersiniz sora sedonayı kardeşime vermek zorunda kalırım haberiniz olsun

Lobo

Aktif Üye
Tepki
255
Merve merhaba,

her zaman için en iyi bisiklet insanın kendi bindiği bisikletdir.

Emre Geotech sevdasından vazgeçti ama ben vazgeçmedim ve eşime bir Geotech topladım.

1 Geotech Atahan'da
1 Geotech Necat'da
1 Geotech yakında Mert'de
1 Geotech sende
1 Geotech eşimde
(Antalyada 5 Geotech oluyor.)

Bundan iyisi can sağlığı. Geotech kötü olsaydı abine dayanmazdı. Delta bisiklete buradan duyurulur. Geotech reklam filmi için Emreyi seçin.

Sedona'da aynı deneyleri bir atlatsın hele.

fanatikcimbomlu

Forum Bağımlısı
Tepki
227
selam merve ben su anda geotech alıyorum param yetsen tabikide sedona alırdım abinin kadrosuyla expertin kadrosu kıyaslanamaz tabikide abinin kadrosu :D

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan
Tepki
37
tamam o zaman abi bisikletleri değiştiricez hem sen o bisikleti küçük diyodun ben binerim ona tamammı

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
arkadaşlar saolun sonunda başardınız:boese157: altımdan sedona gidicek kötüleyin sedonayı yaw :D :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: geotech merve

Lobo

Aktif Üye
Tepki
255
@geotech merve

Kusuruma bakma yanılmışım.

1 Geotech Atahan'da
1 Geotech Necat'da
1 Geotech yakında Mert'de
1 Geotech sende
1 Geotech eşimde

1 Geotech Ufuk

(Antalyada 6 Geotech oluyor.)

1 Geotech ben kendime toplarım

eder 7 Geotech.

4 ekşınci, 1 efendi, 1 tamirci, 2 güzel.... Hep beraber gezeriz. Havamızı ata ata. çatlasınlar SEDONACILAR!!!!!!!!!!!!!