Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona eldivenler, İstanbul modeli

Konu, 'Giyim' kısmında Emre Kalyoncuoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Emre Kalyoncuoğlu

Emre Kalyoncuoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Doğma büyüme İstanbullu olduğumdan mıdır yoksa eldivenlerin dizaynlarının güzelliğinden midir bilinmez, bu eldivenlerden Performans Bisiklet'ten iki adet sipariş verdim. Birisi oğluma, birisi bana. Gerçi ufaklık kızdı, ikimizin eldivenleri aynı olmasın dedi ama..

Eldivenler gayet şık ve ele güzel oturuyorlar. Jeller tam istediğim gibi hemen hemen tamamen avuç içini kaplamış, çoğu büyük firmalar avuç içinin katılaşması ve kapanmakta zorlaması nedeni ile bu bölümü jelle doldumuyor, fakat benim için elimin acımaması konfordan önce geliyor.

Fiyatları gayet uygun, muhtemelen fiyat ve performans karşılaştırması açısından piyasadaki en uygun eldivenlerden biri.

2. Mustafa Şahin

Mustafa Şahin Üye

Seviye:
    Aynı eldivenlerden kullanıyorum iki aydır dikiş yerlerinden sökülmeye başladılar fakat gayet şık eldivenler

3. bajak

bajak Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sadece deseni farklı olanından kullanıyorum. 1-2 ay oldu ve malesef tekinin dikişleri sökülmeye başaldı.

4. Emre Kalyoncuoğlu

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Evet şimdi farkettim dikiş yerlerinin sonları iyi değil, herhalde ondan kaynaklanıyor. Bir teziye gidip dikiş uçlarını sağlamlatırayım bari. Uyarınız için teşekkürler.

5. Murat BAYRAKTAR

Murat BAYRAKTAR Aktif Üye

Seviye:
    Bende bundan bir önceki modeli vardı ve çok memnundum. Bir arkadaşıma ödünç verdim ve kaybetti sonra yerine aynısından bulamadığı için İstanbul modelinden almış. Şık ama bir önceki seri kadar kaliteli olmadığı kesin. Baskılı kısmı naylon gibi ben beğenmedim açıkçası.

6. Emre Kalyoncuoğlu

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar tavsiyeniz üzerine eldivenlerden birini terziye diktirip kuvvetlendirdim, diğerini ise ne olacak diye diktirmedim. Sonuç olarak denildiği gibi diktirilmemiş olanın iplikleri sökülmeye başladı.
    Tamam kabul ediyorum, çok şıklar ama, James Sedona'nın kulakları çınlıyordur herhalde...

7. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Kaliteli eldivenler olmadıkları aşikar. Sökülme problemi bende de mevcut, Performans'tan almıştım ben de. Bu fiyata bu ayarda eldiven çok, çünkü eldivenin ekstra bir özelliği yok. İstanbul muhabbeti için almıştım, şekil olarak fena değiller.

8. Can TOPCU

Can TOPCU Aktif Üye

Adı:
    Can Topcu
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    3 yıldır bu eldivenin kırmızı rengini kullanıyorum en ufak bi sorun yaşamadım bu fıyata en kalitelisi bu diyebilirim.