Sedona Concept | Yeniköy

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

Başka markaların mevcut mu bilmiyorum ama ürününü satın aldığım markanın böyle bir mekan açması beni çok sevindirdi.

Tam adresi linkte mevcut. Umarım sedona ve diğer markalar bunun gibi bir çok mekan açarlar bizler için.

İlk fırsatta uğrayacağım. Fotoğrafta görüldüğü üzere çok güzel bir mola yeri olmuş.

Scudo

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
Fincan kahve 10 TL yazmışlar.

Kadıköy de açılırmı acaba şubeşi

aslında böyle yerlerin olması lazım bugun kadıkoyde bir kahve dunyası olsun starbucks olsun gıtsen içeri bisiklet almıyorlar dışarısında yolda bisiklet koyacak yer bulamıyorsun

geçenlerde buyuk adada kahve dunyasına gıttık 2 kısı ve 1 bısıklet dışardakı masalarında 50 masa boş neredeyse oturma yerlerinde 1 2 kısı olmasına rağmen kapıya yakın kımseyı rahatsız etmeyen bır yere bısıkletı park ayağına aldım 5 dakıka geçmeden bısıkletı dışarı çıkarttılar bisikleti yola bırakın dedıler kıtleyecek yerde bulamadım sınır oldum bır daha da gıtmeyeceğim tabi kahve dunyasına

bakın ne guzel bısıklet parkı da getırmışler

https://i.hizliresim.com/q2MDZd.jpg

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bugün tecrübe ettim mekanı. Gayet başarılı bisiklet park edilecek alan geliştirilmeli yanlız biraz yoğundu zor yer buldum :) güzergahta karşılaştığım ve selamlaştığım arkadaşlarlar buralarda mı acaba? :)