Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona borla'larımız kışa hazır :p :D

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Emre Ceylan tarafından paylaşıldı.

1. Emre Ceylan

Emre Ceylan Üye

Seviye:
    evet arkadaşlarım abilerim dayımada bir sedona borla aldıktan sonra artık çift takılıyoruz o siyah kırmızı 20"(18" alıcaktık bulamadk :D) ben mavi-beyaz 18" :) dayım 45 yaşlarında evden işe giderken kullanmak amacıyla spor olur diyerekten aldı yoksa motoruyla yada arabasıyla gidiyor ee ilk bi kaç günden yanlız bırakmak olmaz :) bende ilk bisikletinin geldiği gün işyerine gittim nolucak o günde yağmur yağdı az buz değil baya bi yağdı .. ya taksiyle gidicektim yada bisikletime çamurluk satın alıcaktım az ilerdeki bisikletciden.. hava yağmurluda olsa bisiklet tutkum yüzünden gittim o yağmurda camurluğumu aldım 3 tl gibi makul bi fiyat hemde ön arka hemde plastik hafif olur yani :) neyse arka sele kepcesine uymadı çekiçle ve bi kaç alet edavatla çamurluğun bağlatı noktasını ayarladıktan sonra taktım arka camurluğu ver elini il özel idaresi :D neyse evden cıkarken yağmur kesildi bereket ama ön çamurluğa uygun civata bulamadm neyse annemin her tarafımı camur yapcağmı kızmasını bile bile cıktım yola 20dk.ya daymn yanındaydm orda hemen atölyedeki tornacılara bi civata yaptırdı daym ve hemen taktım olan olmuştu ama giderken işime yarıycaktı :)neyse cok ayrıntıya girdim galiba. camurluklar bisikletin görüntüsünü bozmuş olmasada kış boyunca idare etmek zorundaym neyse o gün bisiklet daymn evine gelmş ben hemen gittim başladm bisikletin montajına arkamdan dayım motorla geldi 15dk.ya bisikleti bitirdk siyah plastik camurluklarını taktık bisiklet hazırdı :) tabi sehir içnde cok zor olduğu için 2 tanede ayaklık sipariş etmiştik onlarıda taktık bisikletlermz dede bisikletleri gibi oldu ama napalm katlanıcaz onlar bizim gönlümzn bisikletleri :)ertesi gün iftarda dayımlardaydk sabah dayımla birlikte işyerine gittik 6-7km.yi 15dk.da filan katetdik hemen fosforlu reflektörlü kalın stickerımzla dayımn bisikletine zincir koruma olarak onu yapıştırdık hiçte sonradan yapıştırma olduğu belli değildi cokta güzel oldu ama benmki hoş olmasada bi bezle bantla zincir korumayı hallettmiştm bende yaza doğru bunu düzeltcem :) ve eve dönüşümüzde herkes bizi konustu evdekiler bizi aradı sakın cıkmayın cok aşırı yağmur yağıyor sel götürüyor resmen burasını filan dediler ee bizim atölyede tane tane atıştırıyor.. tabi biz dayımla dayanamadk cıktık yolda çarşıya girip bi kaç yere uğramamz gerekti her durduğumuz yerdekiler suna bak suna ne biçim ya bu nerden aldınız bunu yurtdışndanmı geldi filan diyerek bilinçsiz şekilde şaşırdılar bizede gülümsemek kaldı ama cok ıslandık yolda cok rahattık bayaa yokuş indik cıktık ve bisiklet dayımdan 10 üzernden 10 aldı :) benden zaten notunu alalı cok olmuştu :) neyse bisikletlermizn fotoraflarına geçelm :)

2. Emre Ceylan

Emre Ceylan Üye

Seviye:
    ya bide yazım yanlışlarım,eksik harflerim cok boldur farkındayım yavas yavas düzeltiyorum kusura bakmayın :):)

3. atakan tosunoğlu

atakan tosunoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    güzel olmuş güle güle kullanın :)

Emre Ceylan bunu beğendi.
  4. m.varolfb

m.varolfb Forum Bağımlısı

Seviye:
    keyifli sürüşler, güzel görünüyorlar..

5. Emre Özhan

Emre Özhan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    çamurluklar benimkilerden :D

6. Emre Ceylan

Emre Ceylan Üye

Seviye:
    o anda bunları mecburiyetten aldık yoksa camurluk asla kullanmıyorz sadece bu kış bi kaç nedenden dolayı kullanıcaz mart-nisan gibi o camurlukları mahalledeki cocuklara wericem :)

Emre Özhan bunu beğendi.
  7. Emre Özhan

Emre Özhan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    işe yarasında gerisi önemli deil yani

8. tunermurat

tunermurat Kıdemli Üye

Seviye:
    güle güle kullanın.Bir tavsiyem olacak beyaz olan bisiklette selekelepçesinde bi anormallik var.Kelepçeyi içe doğru kapatırsanız daha yakışıklı duracak:)

9. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Size tavsiyem o üstündeki çamurlukları çıkartıp atın, maşanın altına monte edilenlerden alın onlar daha güzel bir görüntü sunuyor, ön tekere ne kadar uzak olursa o kadar iyi görünüş sağlar;).Dayınızla güle güle kullanın:)
    Not: Yazınızı düzeltin hiç paragraf yok! :)

10. Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bendede var çamurluklardan ama hıc bı ıse yaramıo ancan 10-20-25 o aralar gıdersen işe yarıo gecende şehırler arası yolda 45 e cıkınca su olmadık yerım kalmadı

11. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    beyaz daha seksi sıyahta hırcın duruyor :D ayrıca standart camurluklar dısında farklı desen uzunluk vs. bulunan yerler bılıyormusunuz ist/avrupa yakasında ??????

12. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bie zamanlar 3liraya bedne almıştım evet hiç işe yaramıyor. Ama bahsettiğim maşanın altına takılan modeller 20-25 lira.

13. Cüneyt Kılıç

Cüneyt Kılıç Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    arkadaşlar hayırlı olsun. kış için tabi ki gerekli birşey ama bence görüntü olarak beni pek çekmiyor. ben de borla kullanıyorum. herkesin kendi kararı ama hamama giden terler değil mi :)
    kazasız sürüşler dilerim...

14. Nuri Kongur

Nuri Kongur Forum Demirbaşı

Seviye:
    güle güle kullanın. siyah olan borla da mega range var mı ? varsa orijinalinde mi vardı yoksa siz mi taktırdınız?

15. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    güle güle kullanın ayaklıkları nereden aldınız?

16. barışveçelik

barışveçelik Forum Bağımlısı

Seviye:
    güzel bisikletler

17. M.Kaba

M.Kaba Forum Bağımlısı

Seviye:
    bencede onları atın öyle bisiklete http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/index.php?cPath=25_84 böyle kaliteli markalı çamurluklar gider onları eskiden ben kullandım hele ön çamurluk sinir olurdum dönerken ayağım çamurluğa değiyordu sizde farkedeceksiniz o yüzden kadroya bağlananları var yukardaki linkte göreceksiniz

18. Muhammet Keskin

Muhammet Keskin Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun.Evet o çamurluklar yavaş gidersen ideal :D

19. Mustafa Kaygısız

Mustafa Kaygısız Forum Bağımlısı

Seviye:
    crosss bikeeeeeeee..

20. Ercan Saygılı

Ercan Saygılı Forum Demirbaşı

Seviye:
    İyi günlerde kullanın bence siyah daha güzel duruyor, yada benim bisikletimde siyah bana öyle görünüyor olabilir :p