Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona Borla

Konu, 'Sedona' kısmında TahirBey tarafından paylaşıldı.

1. TahirBey

TahirBey Yeni Üye

Seviye:
    Selam arkadaslar.

13 Haziran günü aldıgım Sedona Borlam hakkındaki bir kaç görüşümü paylaşmak istedim.

Aldığım gün bayiden eve kadar yaklaşık 10 km yol geldik.Biraz fikir sahibi oldum.

Öncelikle yol tutuşu çok hoşuma gitti.Bisikletin kullanımı pek yormuyor yani gerçekten kolay bir kullanımı var.Fakat sele Tughra ve bir süre sonra gerçekten ağrı çekiyorsunuz :D Tabi bu benim yıllardır bisiklet kullanmamdan da kaynaklı olabilir.Parça kalitesi olarak gerçekten iyi amortisörü istenileni veriyor.

Bugün 1 hafta yattıktan bir turladım şöyle.Bisiklet ten yakındıgım tek konu şimdilik Sele.Bir de sele boyuyla çok oynadığım için o seleyi sabitleyen zımbırtı (adını bilmiyorum) biraz bozuldu eve kadar sele sürekli döndü durdu otururken.Evde hallettim Allahtan :D Bu sorun tamamen benden kaynaklandı yani :D

Bakalim elimde ne bir fotograf makinası ne de fotograf çeken bir telefon var.Bir şekilde fotograflarini da cekip paylasacagim İnşallah.

Kısacası almayı düşünen arkadaslara öneririm bu modeli.Peşin alırsanız 600 - 650 TL civarı alırsınız zaten. İyi forumlar..

2. Arif Gören

Arif Gören Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    hayırlı olsun iyi günlerde pedallayın :) seleyede kısa zamanda alışırsınız agrı sızı yaşamazsınız bilirim o agrıyı :D tekrar hayırlı olsun

3. perizag

perizag Aktif Üye

Seviye:
    Benim selem calinmisti idareten bir sele aldim o da cok dik duruyordu, cektigim agriyi ben bilirim :)

4. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    evet ilk baslarda özellikle hamlıkdan dolayı agrılar cekilmez oluyor bacak arası ozellikle.zamanla vucut mutasyona uğruyor.kösele gibi oluyor:D .vücut ic organlar icin bisiklet birebir ilac.

5. Ömer Soykan

Ömer Soykan Kıdemli Üye

Seviye:
    Aynı seleden bende de var. İlk 3-4 gün rahatsız etti ama sonra alıştım, şimdi hiç sorun yok. :)