Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona borla

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında emre külahlı tarafından paylaşıldı.

1. emre külahlı

emre külahlı Misafir

arkadaşlar nette 2010 model borla satan bir mağaza gördüm.fiyatı 560 tl.borla ve bianchi toledo arasında kaldım sizce hangini tercih etmeleyim?

2. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben Sedona Borla kullanıyorum 2008 de aldım 1400 KM yaptım hala üzerinde Lastikleri, Fren pabuçları duruyor ve 2010 modellerindede bildiğim kadarıyla Vites sistemi 2008 üretime göre üst modeli birde whistle modellerini araştır uygun fiyata başlangıç için güzel modeller üretiyorlar.

3. emre külahlı

emre külahlı Misafir

whistle modellerinide inceledim aslında fena değiller.şöyle söyliyim 500-700 tl arasında bütçem var.manisada sedona whistle gibi markaları bulmak imkansız o yüzden netten k.kartı ile almak zorundayım.bunları göz önünde bulundurarak yardımcı olabilir misiniz?

4. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
    Dostum bulunduğun şehirde zor diye almak istediğinden vazgeçme internet üzerinden güvenilir satış yapan firmalar var benim arkadaşım da Whistle bisikletini İstanbul da bulamadığı için Ankara dan satın aldı Kargo ile gönderdiler hiç bir sorun olmadı ;)

5. emre külahlı

emre külahlı Misafir

teşekkür ederim ümit bey acaba nette hangi sitelerden bulabilirim?adres ya da link verebilir misiniz?

6. halil ibrahim torun

halil ibrahim torun Yeni Üye

Seviye:
    valla kardeş bende az önce ankara ulusta bisikletlere baktım. bianchi bayisine girdim ve whistle yi ilk defa orada gördüm. zaten bianchi nin markasıymış yurtdışına ithal etmek için o isimde üretiliyormuş. gerçekten harika bi kadrosu vardı. hala unutumadım. istersen sana o bayinin nosunu vereyim irtibata geç. yardımcı olurlar sanırım sempatik bir satıcısı vardı

7. emre külahlı

emre külahlı Misafir

http://atillabisikletklinigi.com/ arkadaşlar bu firmadan alışveriş yapan var mı acaba?ya da önerebileceğiniz siteler varsa söyler misiniz? bisikletimi internet üzerinden almak zorundayım yardımlarınızı bekliyorum.

8. emre külahlı

emre külahlı Misafir

halil bey ben manisada yaşıyorum.söylediğiniz yerin internet üzerinden satışı var mı acaba?

9. halil ibrahim torun

halil ibrahim torun Yeni Üye

Seviye:
    hiç bir fikrim yok ama irtibata geçip sormak lazım.

10. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    500 ile 700 tl gibi bir bütçeniz varsa mutlaka GEOTECH ürünlerinide değerlendirmenize alın derim.bu arada atilla bisiklet üsküdarda çok uzun yıllardır bisiklet üzerine çalışan bir firmadır güvene bilirsiniz.

11. randie

randie Aktif Üye

Seviye:
    sundubisiklet.com
    dorukbisiklet.com
    sedabisiklet.com

bunlardan sipariş verebilirsiniz. Kadro boyuna dikkat etmeniz lazım. Bunun için önce telefonla arayarak konuşmanız yerinde olur, belki indirim de yaptırabilirsiniz. Giriş seviye için Sedona yerinde bir tercih. Marka tercihinde macera aramaya lüzum yok.

12. emre külahlı

emre külahlı Misafir

sedona 711 de karar kıldım.bugün yarın almaya niyetim var herkese teşekkürler bilgiler için.

13. emre külahlı

emre külahlı Misafir

arkadaşlar 2010 model 711 v modeli buldum ve 400 dolar fiyat biçiylar sizce almalı mıyım?geçen seneden elde kalan bir ürün 2010 ve 2011 arasında 50 dolara değen bir fark vamıdır sizce 2011 modelini mi almalıyım?

14. başar akten

başar akten Kıdemli Üye

Seviye:
    bence 2010 711 lerin görüntüsü 2011den daha bile güzel.. fiyat da uygunmuş, al ve keyfine bak derim :)

15. alp çolak

alp çolak Yeni Üye

Seviye:
    sedona al bence ;)

16. emre külahlı

emre külahlı Misafir

arkadaşlar en sonunda 711 mekanik disk sedona aldım:).en yakın zamanda fotoğraflarını paylaşırım,herkese teşekkür ederim yardımları için.