Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona borla

Konu, 'Sedona' kısmında ertugrulmutlu tarafından paylaşıldı.

1. ertugrulmutlu

ertugrulmutlu Yeni Üye

Merhabalar

Yeni üyeyim. Forum sayesinde bisiklet konusunda az çok bilgi sahibi olup büyük kazık yemekten kurtuldum diyebilirim.(Bianchi alacaktım:))Teşekkürler.Bugün forumdaki tavsiyeler üzerine bir sedona Borla almak üzerre İzmir'deki Doruk bisiklete uğradım.Bayide Sedona Vitra mevcut.Bayi Vitra ve Borlanın tamamen aynı olduğunu söylüyor.Bu bilgi doğrumudur?Arka vites shimano tourneoydu bu bu Borlanın standart setimidir yoksa standart kompenantlar değiştirilmiş olabilir mi? Bir de benim boy 1.87.Bayideki arkadaş 18" kadronun bana uygun olacağını söyledi siz ne dersiniz? Bu gün yarın bisikleti almayı düşünüyorum fiyat 380 YTL yorumlarınızı bekliyorum

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. S. Burak Cebeci

S. Burak Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=213756#post213756 yeterli olurmu

3. ertugrulmutlu

ertugrulmutlu Yeni Üye

Sorularıma cevap bulamadım verdiğin linkte.Sağol yine de teşekkürler.

4. S. Burak Cebeci

S. Burak Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    evet hepsinde tourney var ve boyuna göre daha uygun olur 18 lik scud un kadrosunu gördüm borlanınki daha güzledi siyah güzel duruyor borlada en azından bana göre sedonanın sitesinde parçalar yazıyor
    lastik ve seleye dikkat et

5. Mithrelios

Mithrelios Kıdemli Üye

Seviye:
    scud ın kadro şekli borla dan daha kötü bence de. tabiki subjektif bir durum bu sana göre farklı olabilir. eğer uygunsa maddi durumun ve ileride de, çeşitli parçaları yenilerim vb gibi düşüncelerin varsa, sd 711 almanı öneririm. kadrosu daha iyi, jantlar daha iyi, geri kalan tarafları da bozulunca veya durumun olunca değiştirirsin, kadro iyi olduktan sonra. 1,87 boya eğer arazide bineceksen 18" yeterli olabilir fakat genel kullanım için küçük kalabilir. üzerine binip rahat hissedersen al, unutma sele üzerinde pedal alt noktadayken bastığında, dizin tam açılmalı bükük kalmamalı.

S. Burak Cebeci bunu beğendi.
  6. ertugrulmutlu

ertugrulmutlu Yeni Üye

Çok sağol. Benim tercihim de siyah. Yarın gidip alıcam kısmetse

7. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bisikletçinin dediği gibi Borla ile Vitra arasından pek fark yok. Hatta bana Metin Bisiklet'in dediği Vitra'nın Borla'nın yerine çıktığıdır ve ikiside Shimano'nun Tourney modeli olan giriş seviyesi kompenantlarını kullanıyor ama sizi yarı yolda bırakacağını sanmıyorum. Şimdiden hayırlı olsun. Fiyatıda doğru o sınırda zaten.