sedona borla

Tepki
0
Bugün erdogan bisiklete gittim ve sedona borlayı aldım kızılaydan batıkente oradanda keçiörene geldim çok hoşuma gitti.

Scudo

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Bu konunuzu, yeni Borla'nızla fotoğraf çekip bisikletlerimizin galerisi bölümüne açsaydınız ve izlenimlerinizi paylaşsaydınız daha güzel ve yeni arkadaşlara faydalı olurdu, yine de paylaşımınız için teşekkürler.

badbaris

Üye
Tepki
0
piyasada en uygun fiyatlı bisiklet yani iyinin en kötüsü sedona borla ve fiyatı 280$ yani 380milyon civarı. Sedona Borla yı kron ile kıyaslarsanız (bu segment için konuşuyorum) sedona nın üzerind eşdeğer parçalar var şu şekilde anlatayım: marka bilgisayar alırsanız özellikleri düşük fiyatı toplama bilgisayardan daha pahalı olur ama konfigürasyon uyumlu olduğu için verim alırsınız. Kron ise toplama bilgisayar gibidir,daha kalitelidir ama konfigürasyondan yani uyumlu parçaları bir araya toplamadan anlamanız lazım...yeni kullanıcı iseniz gidin bir sedona borla alın lafı fazla uzatmaya gerek yok

Volkan Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
384
Bütçeye göre güzel bir seçim yapmışsın.Ben de borla kullanmış olarak tavsiye ederim