sedona borla vs geotech dakar & geotech yeni fun

Ali.

Üye
Tepki
3
Merhabalar,
son iki haftadır uygun fiyatlı bir giriş mtb'si alma amacıyla araştırma yapıyorum.

Forumda Sedona Borla ile ilgili yapılan yorumlar sonucunda Borla alma konusundaki kararımı tam vermişken şu iki modele rastladım: Geotech Dakar ve Geotech Yeni Fun.

Aslında bu iki bisiklet Borlaya göre yaklaşık 70 lira daha pahalı. Acaba bu fazladan ücreti ödemeye değer mi?

Ayrıca Dakar 13.5, Fun ise 13.4 kg olarak belirtilmiş Delta Bisiklet'te. Tabi bu ağırlıklar hangi kadro boyları için bilemiyorum.

Borla'nın ağırlığı belki bu civarda ya da daha fazla emin değilim, forumda değişik veriler var. (Alacağım kadro boyu da 18'' bu arada).

Bu karmaşadan çıkmamı sağlayacak fikir sahipleri için her pedal çevirişimde dua edeceğim.

Selamlar.

Scudo

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
diğer modelleri bilmem ama sedonamdan memnunum

subcab

Üye
Tepki
0
Aynı çelişkiye bende düşmüş ve fazladan para vermeye gerek duymadan sedonada karar kılmıştım. İyi bir karar verdiğim düşünüyorum çok memnunum borladan ancak bu tabiki dakarın kötü bir bisiklet olduğu anlamınagelmiyor oda bence harike bir bisiklet ama ben biraz pintilik yaptım ve borlada karar kıldım :)

shaq

Daimi Üye
Tepki
137
Sedona Borla veya Kron modlelerine bak derim

baltazar11

Aktif Üye
Tepki
19
sedona borla vitra, sd711,771,761,741 bu modeller oldukça sağlam bütçe aralığına göre bence xc500,1000 veya sedona borla

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
@qeqeqe

arkadasıma katılıyorum ikiisinide incele kararını ver derim :)

Ali.

Üye
Tepki
3
Arkadaşlar, çok teşekkürler hepinize. Görünen o ki Borla alıyorum. Zaten kanım da ısınmıştı bu Borlaya. Hadi hayırlısı :) .

baltazar11

Aktif Üye
Tepki
19
sedona borla vitra var bende çok sağlam ve hoş bir bisiklet... iyi sürüşler.

Ali.

Üye
Tepki
3
merhaba arkadaşlar,
şu an kafamda kask salonda dolanıyorum :) . bugün bisikleti aldım. Borla Borla dedim ama Vitra aldım. Siyah Borla bulamayınca füme Vitra aldım ama keyfim yerinde. Hatta bugün eve dönerken Üsküdarda çok dik bir yokuşta zincirin atıp göbekle aynakol arasına sıkışması bile keyfimi kaçırmadı! Eve geldim düzelttim durumu. Yarın götürüp bir ayar yaptırayım en iyisi.

selamlar herkese.

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
hayırlısı olsun resimlerini isteriz artıkın :)