Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona borla mı? Sedona 741D ya da 741V mi? Lütfen yardım edin...Kararsızım...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Aytuğ Berke Arıcan tarafından paylaşıldı.

Bisikletlere bakıyorum ve seneye bir bisiklet almak istiyorum.Allah nasip ederse SEDONA alıcam. Konu başlığında da belirttiğim gibi sedona'nın yukarıdaki iki modeli arasında kaldım.Sizin yorumlarınız benim için çok önemli lütfen yardım edin...

1. Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bisikleti hangi alanlarda ve koşullarda kullanmayı düşünüyorsun?
    Araziye girecem teknik iniş yapacam çamurda binecem diyorsan 741-D yi tavsiye ederim.
    Ama ben o kadar araziye girmem.Çamurda filende binmem dersen 741-V al.

Şahsen ben 2010 741-V kullanıcısım bisikletin uzerinde gelen frenler güzel teknik inişte yapıyorum sık sık,741-v yi alacaksan alır almaz Baradine (3 Renkli olanlardan)almanı tavsiye ederim çünkü orjinellerle siyah olan jantın boyası çıkıyor ve hiç hoş gözükmüyor.

2. Ben genellikle bisikletimi şehir içinde kullanmayı düşünüyorum.Teknik iniş tabiki yapıcam ama genelde şehir içinde kullanıcam.Sanırım boşuna daha fazla para verip disk almama gerek yok.Benim şu anda kullandığım bisiklet mekanik disk frenli ve eskisine göre hiç iyi tutmuyor. Çokta bir faydasını gördüğümü söyleyemem.Biraz önce sitede gezerken whistle mivok adlı bisiklet gözüme takıldı.Özelliklerini incelediğimde çok iyi parçaların olduğunu gördüm.Sizce kararımı değiştirmeyip sedona yolunda mı ilerliyim yoksa whistle güzel bir bisiklet ve tercih edilebilir mi? Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

3. Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Sedona 741-V al