Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SEDONA BORLA MI KRON XC500 MÜ yardim ???

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında darkRider tarafından paylaşıldı.

1. darkRider

darkRider Yeni Üye

Seviye:
    bu iki bisiklet arasında kaldım, Borla sahibi olan varmı aranızda? kaç kilodur? kadrosu aüminyummudur? bunları bilmiyorum, eğer aynı ağırlıkta iseler krondan daha iyi gibi görünüyor çünkü maşa,gidon gibi ekipmanlarda zoom marka yerine Amoeba marka ekipman kullanılmış, fiyatına göre daha iyi gibi görünüyor sizin fikirleriniz nelerdir?

Bu arada kron 400 ytl, sedona 380 ytl...
    birde bu sedona da Shimano ST-Ef 50 7"li diye bir vites kolu var bu revoshifter gibi bişey değildir değilmi? yani göstergeli kollu falandır inşallah? Teşekkürler...

2. silvercloud

silvercloud Yeni Üye

Seviye:
    Ben borla yı bizzat tarttım .16" kadro 13.1 -13.2 kg. XC500 ise 13.5 kg. Borla 6066 alüminyumdur. Vites kollarının kaliteli ve göstergeli olduğunu gördüm. Ama iyi bi kıyaslama yap.Özlliklerini karşılaştır. Ve kalbin hangisi diyorsa bence onu alırsın...

3. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:
    ben sedona borla kullanıyorum çok memnunum her gun işden eve evden işe onunla gidiyorum
    ben sedona tavsiye ederim

4. darkRider

darkRider Yeni Üye

Seviye:
    hmm desenize borla çok daha mantıklı,
    peki borladaki Shimano ST-Ef 50 vites kolları altus ile karşılaştırınca nasıldır acaba? göstergelerinin resimlerini nereden bulabilirim? Birde sedona yı nerden alabilirim eskişehirdeyim, internetten almayı tavsiye edermsiniz, hangi siteyi önerirsiniz, teşekkürler...

5. insane

insane Yeni Üye

Seviye:
    İnternetten buyuk firmalarım hepsinden alabilirsiniz, ben bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Bu arada bende de bir borla var, vites kolları revoshifte gore çok daha rahat. Resim de aşağıda ama gri rengi var bisikletin üzerinde.

6. darkRider

darkRider Yeni Üye

Seviye:
    ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...
    araştırmama rağmen borlanın kadrosu hakkında bilgi bulamadım,resmi sitesindede 6066 alüminyum demiyor ve ağırlığı da yazmıyor, burda 16" kadroya 13.2 kilo demiş arkadaş başka biyerde 18" kadroya 21 kilo demiş başka bir arkadaş, tereddütte kaldım acaba alüminyum değilmi kadrosu alimünyum ise gerçek ağırlığını bilen başka arkadaşlar yada görebileceğim bir site var mı? teşekkürler

7. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    soner abide de sedona borla vardı gayet memnun sanırsam ki hindistana gidecek :)