sedona Borla & Giant Rock

cenk uras

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar; Sedona Borla ve Giant Rock arasında kararsız kaldım. Gönlüm Sedona'dan yana. Ancak bir kalite farkı varmıdır?

Scudo

Okan Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
119
iki bisikletin donanımı birbirine yakın, ben sizin yerinizde olsam Sedona 711V alırdım giant rock ile aynı fiyatta ve daha iyi donanımla geliyor.

İlker Var

Aktif Üye
Tepki
193
Bisiklet
b'Twin
@Okan Bozkurt

katılıyorum bir haftalık 711 kullanıcısıyım memnunum iyi bi seçim olur sizin için

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@wares

Şunu belirtmek isterim giant rock kadro hakkında pek bilgim yok ama sedona 711 i kayseride kıran çok arkadaşımız var yalnız biz trial için kullanıyorduk bilginiz olsun

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@OzzYMKL

Ondan sonra da kadroların adı çıkıyor "Kırılıyor bunlar" diye. Belirtelim, standart bir dağ bisikleti kadrosunu trial vb amaçla kullanmak, eline çekiç alıp vurmaktan farksız.

Bisiklet seçme konusuna dönersek, başlangıç olarak (eğer ileri de aşırı parça değişikliği düşünmüyor veya şu anda özel bir performans beklemiyorsanız) gönlünüz ve gözünüze yatan bisikleti alın derim. Beğendiğiniz bir bisikletinizin olması başlangıç için bence çok önemli.

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@HaliliOzturk

abicim öncelikle belirtmek isterim bi admin mesajı görünce korktum :D ama zaten söyledim ne amaçla kullandığımızı ayrıca maddi imkansızlıklar yüzünden o xc kadrolarını trial için kullanıyor arkadaşlarımız tehlikenin onlarda farkında teşekkür ederim.