Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona Borla & Giant Rock

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında cenk uras tarafından paylaşıldı.

1. cenk uras

cenk uras Yeni Üye

Arkadaşlar; Sedona Borla ve Giant Rock arasında kararsız kaldım. Gönlüm Sedona'dan yana. Ancak bir kalite farkı varmıdır?

2. Okan Bozkurt

Okan Bozkurt Kıdemli Üye

Seviye:
    iki bisikletin donanımı birbirine yakın, ben sizin yerinizde olsam Sedona 711V alırdım giant rock ile aynı fiyatta ve daha iyi donanımla geliyor.

3. İlker Var

İlker Var Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    katılıyorum bir haftalık 711 kullanıcısıyım memnunum iyi bi seçim olur sizin için

4. OzzYMKL

OzzYMKL Forum Demirbaşı

Seviye:
    Şunu belirtmek isterim giant rock kadro hakkında pek bilgim yok ama sedona 711 i kayseride kıran çok arkadaşımız var yalnız biz trial için kullanıyorduk bilginiz olsun

5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Ondan sonra da kadroların adı çıkıyor "Kırılıyor bunlar" diye. Belirtelim, standart bir dağ bisikleti kadrosunu trial vb amaçla kullanmak, eline çekiç alıp vurmaktan farksız.

Bisiklet seçme konusuna dönersek, başlangıç olarak (eğer ileri de aşırı parça değişikliği düşünmüyor veya şu anda özel bir performans beklemiyorsanız) gönlünüz ve gözünüze yatan bisikleti alın derim. Beğendiğiniz bir bisikletinizin olması başlangıç için bence çok önemli.

6. OzzYMKL

OzzYMKL Forum Demirbaşı

Seviye:
    abicim öncelikle belirtmek isterim bi admin mesajı görünce korktum :D ama zaten söyledim ne amaçla kullandığımızı ayrıca maddi imkansızlıklar yüzünden o xc kadrolarını trial için kullanıyor arkadaşlarımız tehlikenin onlarda farkında teşekkür ederim.