Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Sedona borla electric blue 18"

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Veysel Yılmaz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Veysel Yılmaz

Veysel Yılmaz Aktif Üye

Seviye:
    Sıfır aldığım 2 yıllık Sedona Borla electric blue 2011 model bisikletimi mecburi hizmete gideceğim için satıyorum. Rengi gerçekten özel olup oldukça dikkat çekmekte ancak yanımda her daim taşıyabileceğim bir araç olmadığı ve nerede olacağım kesinleşmediği için satmak istiyorum ancak istediğim fiyata verilmezse yanımda götüreceğim. 2011 mayıs ayında Ankara Performans Bisikletten faturalı olarak aldım. Ancak aldığım yıl kullanamayıp ertesi yıl kullanmaya basladım. Kullanmaya başladıktan bir yıl sonra bir hevesle 21 vites olan bisikleti alivio arka arttırıcı, altus ön arttırıcı, alivio aynakol ve pedal, alivio kelebek değiştiriciler ve deore göbek takımı ile değiştirerek bisikletin değerinin üzerine yaklaşık 300 tl'lik bir masrafla 24 vitese ve daha iyi parçalara modifiye ettim. Aşağıya tekrar özelliklerini yazıyorum,
    Kadro 6061 Alu.
    Maşa Suntour XCT LO
    Furş Neco CC142
    Gidon Tughra Racing 31.8 Lowe Rizer
    Boğaz Tughra Racing 31.8
    Sele Borusu Tughra Racing 31.6
    Sele Tughra Racing
    Vites Kolu Shimano EF51-7'li ---- Alivio ile Değiştirildi
    Ön Vites Shimano TX 50 ---- Altus ile Değiştirildi
    Arka Vites Shimano Altus ----- Alivio ile Değiştirildi
    Aynakol Shimano FC-M131 ----- Alivio ile Değiştirildi
    Pedal Wellgo LU-935 Alüm. ----- Alivio ile Değiştirildi
    Ruble Shimano TZ 37 ------- 7li sisteme göre olan ruble 8li yapıldı
    Zincir KMC Z-51 -------- 8li sisteme geçerken değiştirildi
    Fren Kolu Shimano EF-51 7'li ------- Alivio ile Değiştirildi
    Fren Tektro 837 AL ------ Bir üst model Tektro V-Fren takıldı
    Jant Alex DC-19
    Ön-Arka Hazne Joytec ------ Ön ve arka göbek takımı deore olarak takıldı(24 ve 27 vitese uyumlu)
    Jant Teli Siyah
    Lastik CST
    İç Lastik CST
    Kadro Ölçüsü 18"
    Bisikleti sadece zevk amaçlı sürme, eğlence ulaşım konusunda titiz kullanan birisi olmama rağmen önemsiz bir kaç çiziği haliyle mevcut. Ancak bunların hiçbirisi bisikletin görünümüne gölge düşürecek çizikler değil ki. Hem görselliği hem de kalitesi olarak gerçekten güzel bir ürün.
    Bisiklet için istediğim fiyat 700 tl. Burada metal yığını 15 yıllık hamallık yapılacak bisikletler için 400 tl istendiğini gördükten sonra istediğim fiyat hiçbir şey aslında.
    21 vitesli ve her yönden 300 tl masraf yapılmamış haliyle istiyorsanız eğer varsa stokta bu fiyata da alabilrsiniz.
    http://www.dagyolu.com/BORLA-2011-MAVI-DAG-BISIKLETI,PR-4047.html
    http://www.everestoutdoors.com/urun/sedona-borla--2011--mavi-dag-bisikleti_757.aspx?CatId=172
    son olarak ufak bir miktar için pazarlığa eyvallah ama ölücüler boşuna aramasın. önceliğim Edirne içi alabilecekler, 2-3 hafta içinde edirne içinde satılmaz ise İstanbul'a götüreceğim. Mecburi hizmet görev bölgem belli olmadığı ve doğu'nun herhangi bir iline yanımda taşıyabilecegim bir alet olmadığı için satıyorum, satılmazsa da istanbulda bırakırım sorun degil.

2. Veysel Yılmaz

Veysel Yılmaz Aktif Üye

Seviye:
    upppppppppp

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.