Sedona Borla 2011

Tepki
89
hayirli olsun diyene kadar epey bi yol almissin kardes heralde:) rengi cok guzel kadro demek jant capi demek degilki eger agrin olmuyorsa pekala idare eder hemi 20lik de at sirtinda gibi olursun be dustun mu kalkaman Allah korusun :) daha benim yavru gelmedi gelse 741im yollarda mi acep :)

Scudo

mehmet ankaralı

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Sedona
valla o kadar çok yok yaptım ki neredeyse profesyonel gibi oldum ya kendimi müthiş hissediyorum ne ufak kadrosu tam tam :) valla uçuyorum ilk uzun tur yaptığımızda sultanbeyli bisiklet grubuna katıldım ve hala sürüyoruz 100 km yaptım ama ne yaptım öldüm ama şimdi artık pedallar boşa dönüyor yetmiyo bana evin borcu bitse iyi bi bıke daha alacağım inşallah :) herkeze çok bol pedallar :)

mehmet ankaralı

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Sedona
kask flam herşey tamam hiç bir eksiğim yok kadro ufak mı:) bence değil yorumlarınız için tesekkurler allah bisiklet süren kardeşlerimi korusun inşallah

Tepki
22
Bir de suluk mu eksik? :) 2011'ler demek bunlar gerçekten hoş duruyor, yol bisikleti ile mtb arasındayım, mtb olursa borla ve ya 711V olacak, yol bisikletinde model belirleyemedim kafamda ama mtb olursa bunlar olacaktır, bir de fiyat olarak kaça aldığınızı da öğrenebilir miyiz?

• Beğen
Tepkiler: mehmet ankaralı

mehmet ankaralı

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Sedona
@Can HASTÜRK

O zaman yani 4 5ay oldu 630 a aldım tabi dolar üzerinden şimdi bilmiyorum ama arkadaşımda 3 tane bisiklet var 1 hafta önce yol aldı 1.700 tl ye 2500 den indirim yapmış .. Ayrıca fotoğrafları güncelleyecegim orada biraz kötü çıkmış herkese bol pedallar :)

ademdogan

Daimi Üye
Tepki
135
Gerçekten çok güzel bisiklet, kaynak yerlerine bakıldığında bisikletin kalıtesi gözüküyo zaten kaça almıştınız acaba?

• Beğen
Tepki
22
630'a almış arkadaş ben de tamamını hızlı okuyarak sormuştum da bu gün tam okuduğumda ikinci kez sorduğumu farketmiştim sizinki de benimki gibi olmuş siz de 3üncü sormuşsunuz 400 dolar üzerinden fiyatı =) Ama benim de aklıma şöyle bir soru takıldı 400$ bunun sanırım liste fiyatı ve taksitlide bu fiyata geliyor, şimdi siz de bisikleti taksitli mi aldınız??? Nakitte sanırım 360$ gibi bir fiyata çekmek mümkün o da 65 liraya yakın yapar ki o da bisikletin fiyatını 565 liraya çeker

• Beğen

Göktuğ ÖZEL

Aktif Üye
Tepki
48
@mehmet ankaralı

@Cihangir KOPARAN

Tartışma yapmak istemiyorum yada kalp kırmak. Zaten yeterince kırılmış. Ancak Erdem Akcan Beye, açıklamasına karşın verdiğiniz cevap cok ukala olmuş. İnsanlar görüş bildiyiyor. Unutmayalım ki Forumlar bunun için vardır.

Ayrıca Cihangir KOPARAN arkadaşa sonradan yazdığınız uzun gönül alma niteliğindeki mesaj da bana iç açıcı gelmedi. Onda da bir ukalalık var.

İnsanları kırmadan SAMİMİ ve İÇTEN cevaplar verirsek forum adına daha güzel olacaktır..

Sevgilerle...

(Not: Bu İletimden sonra tartışmaya girmemi lütfen kimse beklemesin.)

• Beğen

mehmet ankaralı

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Sedona
biraz geç kaldın bunları söylemek için ama ne kalp kırıldı nede kimse ukala değil burada sende konuşmalarına biraz dikkat et tartışılan konuları tekrar tartışmak için uygun bir yer değil burası tartışmaya hiç girme herkes yola devam bol pedallar

Dostlarım ben o kadarı bilmiyorum ama bisikletin internet üzerinden un satış yerinden olan fiyatı400 dolar ama indirim satan kişiye kalmıs ben öyle düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Göktuğ ÖZEL