Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona black code 6 alınır mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında soner soydaş tarafından paylaşıldı.

1. soner soydaş

soner soydaş Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar bisikletlere bakarken sedona black code 6 gözüme ilişti.inceledim kullanılan parçalar gayet üst sınıf genelde carbon.sanırım aynı parçalarla bir scott veya trek olsa fiyatı ikiye katlanırdı.bu bisiklet alınırmı.birde üzerindeki DT SWİSS TRİCON M1700 teker setinin göbkleri seramik rulmanlımı.

2. ali tekintüre

ali tekintüre Kıdemli Üye

Seviye:
    Sedona fiyatları Ülkemizdeki köklü firmalara göre yüksek.Ben almam.Daha iyi araştır derim.Aynı komponentleri daha ucuza ve daha köklü,kaliteli firmalardan alırsın.Popüler olarak öne sürülen isimler göz boyamada etkili olur..

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Türkiyede üretilen üst seviye bisikletlerde kullanılan donanımlar, bisikletleri çok kaliteli hale getiriyor. Sedona'da bu modelde üst seviye donanımlar kullanmış gayette alınabilir ithal markalara okadar paralar vermeye gerek yok. Ayrıca üzerindeki DT SWİSS TRİCON M1700 teker göbekleri seramik rulmanlı DEĞİL.

4. ali tekintüre

ali tekintüre Kıdemli Üye

Seviye:
    Ayrıca,yüksek model bisiklete ne kadar ihtiyacın var?Kullanım tarzın ve hedeflerin ne?Ne kadar fazla para harcanırsa dönülmesi o kadar zor ve zararlı olabilir,bisiklette bir yerlere gelebilmek uzun zaman ve tecrübe ister.

5. Faruk ONUK

Faruk ONUK Kıdemli Üye

Seviye:
    Bisiklette herşey donanım değildir.Fiyat seviyesi arttıkça işin içine ince mühendislik bilgileride girerki bu konuda sizde takdir edersiniz yerli firmalar bilmem kaç yıldır bisiklet üreten dünya çapındaki firmalarla yarışamaz.Kaldıki yukarılara çıkıldıkça yerli firmaların öyle pek fiyat/performans özelliği kalmıyor dikkat ederseniz.

Sedona bunu tasarlarken zaten satmaktan ziyade marka imajını düşünerek hareket etmiştir muhtemelen.

6. soner soydaş

soner soydaş Yeni Üye

Seviye:
    Bence de haklisiniz sanirim.bu parayi gözden cikartan biri olarak biraz daha bekleyip 2012 scale 20 mi alsam ne dersiniz.

7. burak özgüng

burak özgüng Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    o kadar parayı verdikten sonra gider cannondale f29 lefty maşalı bisiklet alırsın.tabi buda oldukça güzel bir bisiklet

8. Dragonsrevange

Dragonsrevange Yeni Üye

Adı:
    Selim
    Bisiklet:
    Salcano
    Evet ben yeni aldım code 6 red çok güzel kıyamadım ben al derim ama benim gibi odana koyma