Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 840

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında İhsan Genç tarafından paylaşıldı.

1. İhsan Genç

İhsan Genç Yeni Üye

Seviye:
    Selam arkadaşlar , bisiklet camiası o kadar geniş ki insan karar vermekte zorlanıyor. Malum o kadar para vereceğiz ha diye alamıyoruz bir de çok bilgili değilsek bilenlerin başını şişirmek durumunda kalıyoruz. Sedona 740 modeli vardı aklımda fakat bir arkadaşım 840 modelini önerdi arada 200 tl gibi bir fark var ve o fark için 840 almaya değer dedi. Birkaç yerde okumuştum jant büyüdükce sağlamlığı zayıflar diye... Sizin bu konudaki görüşleriniz nedir ? 840 parasını hakedecek bir model midir ? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Muhammet AYDIN

Muhammet AYDIN Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Merhabalar kardesim öncelikle ben de bir 840 kullanıcısıyim aynı senin durumunda idim almadan once 740 düşünüyordum..
    Bisiklet geldi mi diye bisikletçiye bakmaya gittiğimde gelmedi ama 840 geldi bi bak dedi.O ana kadar hiç düşünmemiştim bu bisikleti anlattı iste özelliklerine baktım boyuna uygun felan dedi ve aldım ciktim :) Ama çok memnunum özellik konusunda ise 740 ile fiyat farkını hayli hayli kapatıyor.Bir kere sram x5 kullanıyor alivio ya göre çok daha iyi maşa farklı omega bir üst seviyesi blaze nin lastik felan daha iyi yani.
    Kardesim ben çok memnunum boyunu bilmiyorum ama uygun ise şiddetle tavsiye ederim bu bisikleti.:)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi