sedona 781 kadro yardım

Tepki
131
Forumdaki tüm bisiklet seven arkadaşlara merhaba ben aranıza yeni katıldım ve bisiklet kullanmayı çok seviyorum ortalama her gün 25 km pedal çeviririm ve şuan hala kütük gibi olan demir kadro kullanıyorum artık bıktım inanın çoook ağır o mu beni taşıyor benmi onu taşıyorum belli değil :) yeni bir kadro alıp toplamaya karar verdim ve yaklaşık 2 haftadır bütün markaları araştırıp inceledim ve sonucunda SEDON 781 kadro almaya karar verdim inşallah iyi bir seçim yapmışımdır görüntüsü harika yanlız ben yalovada oturuyorum dolayısıyla bu kadroyu bulmam çok zor sadece kadroyu nerden bulup alabilirim bir yol gösterirseniz çok sevinirim(birkaç bisiklet sitesine mail attım yok dediler) bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa hatta fiyatı konusunda da bilgi verirse harika olur şimdiden herkese selam ve saygılar...

HAKAN GÜLER

Scudo

Mert Altıkardeş

Daimi Üye
Tepki
130
zor bulunan marka sectin sedona.ßenim fikrim ana sayfadaki reklam sitelerinden 1 tanesinden kendine başka bisiklet beyen

surada var ama (link)

• Beğen
Tepkiler: hakan güler

Mustafa Ozler

Daimi Üye
Tepki
198
eminönün'deki aslı bisikleti telefonla ara, ellerinde var ise sana ayırırlar gelir alırsın ki sanırım var ellerinde... zaten aldığın yer de oradan alacak... yalova mesafe değil...

• Beğen
Tepkiler: hakan güler