Sedona 761

dinçer karadayı

Daimi Üye
Tepki
174
Arkadaşlar herkese selamlar benim sizlerin görüşüne ihtiyacım olacak şöyle ki;
Şu an hali hazırda kullandığım bisikletimi sedona 761 ile değiştirmek istiyorum.fiyat ve performans olarak görüşleriniz benim için önemli, kandiliniz mübarek olsun herkese saygılar :) (bu arada şunu da belirtiyim sedona'dan başka marka düşünmüyorum)

Scudo

mertcan gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
513
belirtmissin sedonadan baska marka düsünmüyorum diye ama bence düşün çünkü bulabilirsen carraronun 761 fiyatlarında çok güzel bisikletleri var ve ayrıca sedona kron gibi markaların bana kalırsa sadece kadroları güzel ve sağlam onun dışında donanım olarak hiç bir şey yok ama illaki sedona diyorsan sedona 761 fiyat olarak fazla ama donanım ve kadro olarak oldukca iyi

• Beğen
Tepkiler: dinçer karadayı
Tepki
22
kadrolar gerçekten çok iyi ama iş donanıma gelince hep vites setler ihep altustan başlıyor...mesela...

murat yayla

Daimi Üye
Tepki
245
görüş diyorsun ama illada sedona diyorsun:)bence sedona dışınca başka güzel bisikletlerde var whistle -carraro-kron alabilrsin sedona 761 fiyatına bence tek markada fazla saplanma

dinçer karadayı

Daimi Üye
Tepki
174
Doğru haklısınız bende biraz sedona fanatiğiyim galiba ne yapayım elimde değil :D birde benim diğer markalara yönelmememin sebebi Türk firması olsun istiyorum alacağım bisikletin o yüzden yabancı markalara rağbet etmiyorum.