Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona 751

Konu, 'Tekerlekler' kısmında umutdokuz tarafından paylaşıldı.

1. umutdokuz

umutdokuz Üye

Seviye:
    arkadaslar bısıkletımı bu gun aldımım 30 km ılk surusumu yaptım...sanırım lastıklerı degıstırsem daha akıcı olacak gıbı sehır ıcınde ..sız ne dusunuyorsunuz

2. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    İnternetten baktım Cst değil farklı bir marka var sanırım 751'lerin üzerinde. Bende Cst diye marka lastik var (sedona 711) hiç memnun değilim. Her hafta 3 kere lastik mi patlarmış ya_? Üstelik sürdüğüm yerde caddebostan sahili genelde. Başka yerlerde düşünemiyorum bile. Sizin de patlama vs yapıyor mu? Ben kısa süre içinde değiştireceğim sizde de bu şekil memnuniyetsizlik varsa değitirin şehir/yol lastiği ile.

3. Bulentt

Bulentt Yeni Üye

Seviye:
    Sedona 751'in dış lastiği Schwalbe Black Jack ama iç lastiğinden tam olarak emin değilim. Bazı kaynaklarda CST marka olduğu yazıyor. 1,5 ay kadar oldu alalı ve toprak zemine de girdim ama çok şükür şimdiye kadar patlak vakam olmadı. Zaten 25 seneye yakındır bisiklete binerim, toplam patlak vakam 5'i bulmamıştır. Bu birazcık da şans işi sanırım. :)

Ahsen Okyay bunu beğendi.
  4. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    1994'te aldığım ve geçen aylara kadar aktif olarak kullandığım bianchi aspid'im vardı. İnanın yolda bir kere lastiği patlamamıştı onca sene. Dediğiniz gibi şans işi :)

5. umutdokuz

umutdokuz Üye

Seviye:
    Henuz 1 gunluk surme sansina sihip oldum ama lastikleri sehir lastigiyle degistircem daha akici olmasi acisindan