Sedona 751 D Arıyorum / Deore veya SRAM X.5 Setli Bisiklet Arıyorum.

Tepki
45
Bisiklet
Kron
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi X.5 setli veya Deore setli bisiklet arıyorum. Öncelikli tercihim Sedona 751 D diğer kadrolu marka ve bisikletlere de açığım. Bisikletin fotoğraflarını ve fiyatını pm olarak atarsanız sevinirim. Temiz bisiklet arıyorum arkadaşlar. Fazla hırpalanmış, eskimiş bisikletleri tercih etmeyeceğim.(2-3 aylık bisiklet arıyorum). Tekliflerinizi pm olarak belirtebilirsiniz.

İstanbul içi elden teslim (öncelikli)

18 inch olmalı

Scudo

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
2008 sedona 781 kadro xtr fren xtr jant göbekleri slx 10 lu set xt aynakol reba sl carbon lowrıser gıdon carbon sele borusu bisikelt var. uygun fiyata vericem. 0535 408 16 19 bisiklet şuan bakımda

Tepki
45
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar kusura bakmayın belirtmeyi unutmuşum 18 kadro. Ayrıca maksimum 2,3 ay kullanılmış bisiklet arıyorum. Aceleye geldiğinden dolayı eklemeyi unutmuşum. Moderatör bir arkadaştan rica edeceğim.

Sram X.5 veya Deore set olması lazım bisikletin arkadaşlar. Bu arada Kron marka bisiklet düşünmüyorum sağolun.

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
İnsan bi 781 istemiyorum der 2.el istemiyorum der bişe der yani. bendeki ekipmanlar temiz slx vıtesler sıfır jantların tellerı tel başları sıfır frenlerın yağları yeni basıldı jantlar tubless. gıdon sele borusu carbon aynakol xt

Tepki
45
Bisiklet
Kron
Teşekkürler, listeye ekledim hocam. Araştırmaya devam ediyorum. Daha sonra karar vereceğim. Mesajıma bakarak revize etmeyin lütfen.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Fırat Karamanoğulları

Fırat bey mesaj atmanıza gerek yok aradığınız tüm nitelikler ilk mesajınızda ve başlığınızda yazıyor.Gelen teklifleri de değerlendirip değerlendirmemek size kalmış.