Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona 751 bu fiyat sizce uygunmu ?

Konu, 'Sedona' kısmında gökhan bey tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gökhan bey

gökhan bey Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar resimdeki yeni aldığım sedona 751 10 ay taksitle 750 tl sizce uygunmudur.gerçi aldık bikere ama eğer yüksek derseniz gidip hesap soracam aldığım yere.malzemelerden anlamadığım için detaylı olarak yazamıyorum,resimden inceleyip yorum yaparsanız sevinirim..

2. özgürakbuz

özgürakbuz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    bence çok vermişssin çünkü bildiğim kadarıyla 751 in üstünde ki parçalar daha kaliteliydi 27 videsti 751 de Schwalbe Little Albert dis lastik var bunda cst. sele borusu amaobe gidon amaobe bunda farklı bişe pedallar piyasa malı normalde welgo olması lazım bence hakkını ara

gökhan bey bunu beğendi.
  3. cannn3715

cannn3715 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    çemberler piyasada bulunan demir alaşım çemberler ikinci elmi,sıfırmı aldın bu fiyata ama kayseri piyasasına göre konuşacak olursam burda bunun sıfırını daha üst seviye parçalarla 650 civarına satıyorlar;)gerçi 10 ay taksitle aldım diyorsun fiyat bundan yüksek ola bilir ama .....:D:D

gökhan bey bunu beğendi.
  4. Oğuz Budumlu

Oğuz Budumlu Kıdemli Üye

Seviye:
    kareş bence çok fazla.çünkü jant çemberleri falan hep piyasada çok ucuza satılan çemberler.benim bildiğim 751 in orjinal parçaları bunlar değil

gökhan bey bunu beğendi.
  5. Mahmut CANER

Mahmut CANER Yeni Üye

Arkadaş bu ne?
    Dostum içini karartmak gibi olmasın ama benim sadece gördüğüm orijinal olan şey Sedona kadro, o da 16" yani 1,60-1,73 boyu olanlar için ortalama, senin boyun kaç?
    Ayrıca ayrıntılı fotoğraflarını çeker misin, fren kollarının ön maşanın vs hepsinin tek tek ayrı fotoğraflarını çekebilir misin.
    Bu haliyle 5 para etmez! 450 TL den fazla etmez!

gökhan bey bunu beğendi.
  6. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bir çok parçası değiştirilmiş gerçekten,maalesef biraz fazla para vermişsiniz bu donanım için.Gidip hesabını sorun derim

gökhan bey bunu beğendi.
  7. gökhan bey

gökhan bey Yeni Üye

Seviye:
    evet sıfır aldım,peşin 650 olur dediler taksit yapınca fark bindi üstüne

boy 1.75 yani boydan bi sorun yok.birkaç resim daha ekledim incelemeni rica ediyorum

[​IMG] [​IMG]

8. ali tatlı

ali tatlı Yeni Üye

Seviye:
    amortisör direksiyon kadro olması gerekendeki gibi onlarda sorun yok ama sele ve sele borusunu değiştirmişler...

gökhan bey bunu beğendi.
  9. BEYHAN

BEYHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    inşallah bisiklete binme şevkiniz kırılmamıştır:(

gökhan bey bunu beğendi.
  10. Oğuz Budumlu

Oğuz Budumlu Kıdemli Üye

Seviye:
    satın aldığınız bisikletçi ile görüştünüzmü?

gökhan bey bunu beğendi.
  11. cannn3715

cannn3715 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    benim belirtmek istediğim 650tl ye daha üst donanımlarda ;)çember lastik sele sele borusu ayna kol arka aktarıcı göbekler vs daha üst donanımlar vardı;)ama taksitli aldım diyorsun anladığım kadarıyla vade farkı koymuşlar üzerine ama...:(umarım bisiklet şevkin kırılmaz.yineda hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler;)

gökhan bey bunu beğendi.
  12. Felat Şen

Felat Şen Aktif Üye

Seviye:
    Sele borusu, sele, lastikler ve pedallar hiç de o fiyatın hakkını verecek gibi durmuyor.

gökhan bey bunu beğendi.
  13. gökhan bey

gökhan bey Yeni Üye

Seviye:
    doğrusu ilk aldığım günkü heyecan kalmadı...

henüz görüşmedim,ilk fırsatta gidip bu ayıplarını düzeltmelerini istiycem,olumsuz yanıt alırsam kendileri kaybeder.işin kötüsü arkadaşla beraber 2 adet 1.500 tl ödedik ve arkadaşım böyle forumlardan haberdar olmadığı için henüz farkında değil.

14. jamaen

jamaen Yeni Üye

Seviye:
    Şimdi arkadaşlar Sedona 751'in fiyatı 635 dolar.Yani 975 TL.dir.Bu liste fiyatıdır.Eğer bunu 10 ay taksitli alırsanız fiyatı 1100 tl civarında olur.Lütfen bilip bilmeden, araştırmadan, bisikletin üzerindeki malzemenin kalitesini bilmeden, sadece yorum yapmış olmak için yazmayın.Ya da en azından aldığınız yer ile görüşmeden, onların yorumlarını almadan,yok hesap soracam gibilerinden şeyler yazmayın.Ayrıca biz sana 975 TL'den verseydik bisikleti tamam haklısın diyecem de şu halde bile pahalı diye soru sormuşsun burada.Ayrıca bisikleti alırken ucuz bisiklet istediğini söyledin bizde sana ucuz maaliyetli bir bisiklet verdik.Şimdi de burada bisiklet 751 le aynı malzemelere sahip değil diyosun.Bir de üstüne üstlük pahalı olduğunu iddia ediyosun.Bisikleti alırkenki sözlerinle şurada yazdıkların büyük çelişki taşıyor.Madem malzemeleri araştırdın fiyatını da araştırsaydın ya.Belki de işinize gelmedi.
    Diğer yorum yapan arkadaşlarda 450 TL.falan demişler bu resimdeki bisiklet için.Çok iyi fiyat vermişler bence kaçırmayın.Hatta ellerinde varsa bizim de siparişlerimiz olabilir.
    Bu konu hakkında konuşmak isterseniz işyerimizi biliyorsunuz.Buyrun gelin.
    Sedona 751'in fiyatı 635 dolardır.Almak isterseniz eğer fiyat bu.

15. güven şengönül

güven şengönül Üye

Seviye:
    bana kalırsa çok fazla canını sıkma zira o fiyata 751 kadrosuna kısmen güzel bileşenler ile bir bisiklet toplamışlar normalde 711 falan alabilirsin ancak o paralara e üstelik 10 taksit yapmışsın bence tepe tepe kullan hiç hevesin kırılmasın hep söylüyorum en güzel bisiklet senin olan bisiklettir.
    zamanla isteidğin ekipmanları yeniler yükseltirsin kadron 751 kadrosu nasılsa.
    bildiğim kadarı ile 751 biraz pahalı burada 2. eli bile (peşin + pazarlık )500 lira bencei yi almışsın sıkma canını iyi günlerde kullan .
    not: elbette sana verdikleri parçaların fiyatlarını sor öğren yinede bir aldatmaca varsa gidip konuşmanda fayda var bisikletçiler genelde iyi esnaftırlar (en azından bnm tanıdıklarım)bence sorun yaşamazssın

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.