Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 741V mi? Kron XC1000 mi? Sizce hangisi daha iyi?Lütfen yardım edin...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Aytuğ Berke Arıcan tarafından paylaşıldı.

Sedona 741V ile Kron XC1000 arasında kaldım.Sizce hangisini tercih etmelitim?Lütfen yardım edin.Sizin görüşleriniz benim için çok değerli.Görüşlerinizi bekliyorum...

1. Burak YAVRU

Burak YAVRU Aktif Üye

Seviye:
    Bence Sedona 741'i al görüntüsü ve üzerindeki parçalarıyla daha iyi Krondan.

2. grideniz

grideniz Aktif Üye

Seviye:
    sedona 741 görüntü olarak bence hayal kırıklığı, çıplak gözle görünce bunu anlıyorsunuz( kaynak yerlerinin bu kadar göründüğü bir bisiklet ancak kendin yaparsan olur herhalde), ama sağlamlık,performans,komponentler dersen onlara birşey diyemem fazlasıyla o yönden iyi bir bisiklet (son zamana kadar bu bisikleti almayı düşünüyordum ta ki çıplak gözle görünce beni hayal kırıklığına uğratana kadar, bisiklet dediğin şey biraz da albenisi, seni hayran bırakan bir yapısı olamalı içine sinmesi için)
    Kron xc1000 için ise bu bisikletin çok fazla kullananı ve memnun kalanı var ve hayran kitlesi var ama son modellerinde komponent kalitesini düşürdüğünü duydum , sedona 741 in komponent seviyesi daha yüksek kron xc1000 den
    Not: yukarıdaki iki bisikleti de kullanmadım ve almadım ama benim de bütçem bu civarlarda olduğu için o fiyat aralığındaki bisikletleri fazlasıyla araştırdım

3. coskunk

coskunk Üye

Seviye:
    ne aldıgınıda yazaydın muhterem, listeye onuda eklerdi :)

4. Burak YAVRU

Burak YAVRU Aktif Üye

Seviye:
    Aslında gidip deneyebilme imkanınız varsa deneyin hem arkadaşında dediği gibi yakından da bi bakmak lazım :)

5. grideniz

grideniz Aktif Üye

Seviye:
    corrotec x vert halcon aldım

coskunk bunu beğendi.