Sedona 741

Scudo

Murat PEKER

Daimi Üye
Tepki
125
Hayırlı olsun rengi gerçekten çok uyumlu. Sedona kadro yapısı ve renk tonlamalarında baya yol kat etti. Kron yada Salcano yerli üretici olarak bir tık ileriye henüz tam geçemedi.

Tepki
2
@Murat PEKER

Çok haklısınız. Sedonanın eski modellerine baktım bunu almadan önce özellikle 2013 de adamlar başkalaşım geçirmişler :) Kadronun üst kısmının yuvarlak yerine köşeli yapısı gerçekten hoş olmuş.Ama almadan önce araştırırken corratec in revolution formu hafızama kazındı :)

http://s1305.hizliresim.com/19/y/nm6ws.png

kubilay tüney

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Bianchi
Hayırlı - Uğurlu Olsun :)) Renk Uyumu Mükemmel , Sedona Bu yıl Göz doldurucu renkler ile güzel bir iş çıkarmışş :))

Ve bence önemli olan bisikletinizin hangi donanıma sahip olduğu değil ; hakkını verebilmektir :)

Yasin K.

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Sedona
Bende artık 741 sahibiyim :) malum aynı renkler ekipmanım biraz fazla :) scott kilit aldım çelik midir nedir onun arada düşmesinden başka problemim yok :)

Faruk ONUK

Daimi Üye
Tepki
56
@EMRAH ÖZDOĞRU

Hayırlı olsun.Peşin aldınız sanırım.Fena bir indirim yapmamış açıkçası.Yüzde 13 e falan tekabul ediyor.Benimde aynı yerden sedona alma ihtimalim var.Nasıl tavsiye eder misiniz bisiklet ve dükkanı ?

Tepki
2
@M.FARUK
İlgili biriydi Engin abi sağolsun yardımcı oldu.Gitmeden önce arayıp elinde ne var sormakta fayda var.Bisiklete gelince bir önceki bisikletim 2 ton ağırlığındaki bianchi speed den sonra hafif geliyor :) Vites geçişleri frenler ve amortisörü beni gayet memnun etti.360 Km yaptım şimdilik sıkıntı yok.
Geçenlerde bankadan para çekerken park halindeyken önce 2 kişinin ardından da 3 kişinin gelmesi ile etrafında toplandılar. Baya bir inceleyip aralarında konuştuktan sonra başından ayrıldılar.Açıkçası insanların bu şekilde ki ilgisi de baya hoşuma gitti :rolleyes: :)

Tepki
4
Bisiklet
Kron
Kadro rengine bittiğim bi bisiklet seneye almayı düşünüyorum :)