Sedona 741 Garantili

Tepki
0
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

isikletim çok temiz sedona 741 Garantisi devam ediyor..bisiklet temiz kullanilmiş araziye girmedim sadece asfaltta kullanılmiştir topraga değdimi bilmiyorum fotoğraflardanda az çok anlaşilir yer darliğindan ve küçüklüğünden pek uygun bi şekilde pozlayamadim ama az çok görülüyor isteyen olursa yarin çekerim gündüz gözüyle yüklerim yada email atabilirim...
Parça değişimi olmadı üzerindeki tüm ekipman orjinalidir sadece jant seti bir üst seviye olarak aldım üzerinde olan jantlar çok kalitesizdi daha üst seviye jantla değiştirildi ALEX RİMS DP 20 google a ebaydan yurt dişi fiyatlarina bakarsaniz sevinirim kaldiki bi malin yurtdişindan gelip türkiyede ne kadar satıldığıda ortada siz karar verin
Gidondan kilitmeli maşa kadronun ağırlığı 1740 grdir..jant dişinda herşeyiyle orjinal sadece kullanımdan dolayi 2 3 belli belirsiz çizik var en büyük çiziğide çektim diğerleride belli belirsiz kozmetik olarak süperdir...bakimlari aksatilmadan yapılmıştır kullanmaya vakitim yok balkonda ole duruyor
Ğeçen sene 30 eylül 2011 tarihinde bikeandoutdoor beşiktaş mağazasından alındı (faturasi duruyor) 12 ay daha garantisi var
Alan kişi bir tek zincirleri yağlatip tertermiz yillarca binecektir
Lütfen ciddi alici karar verip ole ararsa telefondan sevinirim birde TAKAS SADECE i5 üstü işlemcili laptopla olur üzerine bi miktar daha para verilebilir LÜTFEN BAŞKA BİRŞEYLE KEDİYLE KUŞLA TAKAS OLURMU DİYE YAZMAYİN ÇOK RİCA EDİYORUM....istanbul içi ortak bi noktada elden teslim edilir

Maşa: xcm v3 gidondan kitlemeli
Vites Kolu: Shimano Acera SL-M390
Vites Ön: Shimano Acera FD-M390
Vites Arka: Shimano Acera RD-M390
Ayna Kol: Shimano Acera FC-M391
Zincir: YBN SC-9
Ruble: Sram PG-950
Jant: Alex rims DP 20
Vites Sayısı: 24
Furş: Neco 142
Gidon: Race Face Ride XC 31.8
Boğaz: Race Face Ride XC 31.8
Sele Borusu: Race Face Ride XC 31.6
Sele: Tughra
Pedal: Wellgo
Lastik: Schwalbe Black Jack
Ön Hazne: Shimano R-M66
Arka Hazne: Shimano R-M66

Scudo

volkanozfe

Üye
Tepki
0
elimdeki 2010 sedona borlayı satabilsem almak istedim bisiklet ama 18" miş iyi satışlar

Tepki
0
Sağolun 18.4 inç yol bisikleti ile mtb bisikletin inç hesaplamasi zaten farklidir eğer boyunuz 1.75 185 ise çok rahat kullanabilirsiniz benim boyum 178 seleyi resimdeki kadar çok kaldirip kullanamıyorum zaten 10 12 cm falan kaldiriyorum iyi günler

Tepki
0
950 TL bu fiyata alinacak en iyi mtb bence Sorunsuz çok temiz ve garantili 13 ay GÜNCELLL

Tepki
0
GünCEl 850 TL bu fiyata çok iyi bir bisiklet alan kişi zincirleri yağlicak bir tek

Bir kaç günlüğüne Günceldir Son Fiyattir

0553 244 4314 Telefon No