Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 741 Bisikletim Çalınmıştır. (Eskişehir)

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Yasin Yücel tarafından paylaşıldı.

1. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    09 Temmuz Çarşamba günü Sedona
    741 bisikletim çalınmıştır. Rengi beyaz mavi. Ekipmanları deore fren vites kolları, deore arka artırıcı, avid fren bacakları, alivio aynakol. Diğer parçaları değişmedi üzerinde pompa tutucu takılı idi. Gidonda bared, km cihazı yuvası lamba için aparat takılı idi.

En son çekindiğim resimler bunlardır [​IMG]

Gören arkadaşlar 0555 565 78 50 telefon numarasından ararlarsa sevinirim.

Buda çalan şahsın en belirgin resimleri

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    yarın sabah izmir bit pazarına bakarım.

3. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun. İnsallah en kısa sürede bulursunuz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Bit pazarına bak dostum, kullanıp satacaktır, yada satamassa parçalayacaktır. Çevrendeki bazı bisikletçilerede bak satmış olabilir. Geçmiş olsun göz önünden ayırmamak gerek.

5. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok teşekkür ederim. Genelde civar illere götürüyorlarmis.

Teşekkürler.

Saolasın dostum. Civar bisikletçilerin çoğuna baktım. Bende parçalamasından yada şehir dışına satmasından korkuyorum zaten. Pit pazarı aklımda burda bit pazarı paraz günü kuruluyor. Yarın ilk işin bit pazarına gitmek olucak. İnşallah bulurum.

6. E. Yavuz

E. Yavuz Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Hocam geçmiş olsun öncelikle. Eskişehir'de dışarıya bisikletiniz kötü olsa dahi bırakmamak gerek. Apartmanın içinde bile çalıyorlar neredeyse. Salı günü bisiklet fiyatlarını falan ortalama öğrenmek için çıkacaktım bende tanıdıklar falanda var sorarım sizin yerinize bende. Umarım bulunur.

7. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Saolasın dostum bir göz atarsan sevinirim. Aslında bisikleti ben çaldırmadım ben Bolu'dayken emanet bıraktığım arkadaşım çaldırdı. Polisin dediğine göre Eskişehir'de resmini koyduğum şahıs 3-4 bisiklet çalınma vakasında kamera kayıtlarında görülmüş ama halen bulunamadı. Çevremde araştırdığım kadarıyla bu aralar bisiklet çalınma sayısında artış var. Ramazan Ramazan insanların boşluklarından faydalanıyorlar. Allah affetsin ne diyelim.

8. mehmet bülent baloğlu

mehmet bülent baloğlu Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun....
    Hangi semtte oldu hırsızlık?

9. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çarşı Merkez Esnaf sarayı ve OEPDAŞ'a yakın.

10. MeTaLioNs

MeTaLioNs Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Arkadaşım çok geçmiş olsun. eskişehir'de yaşayan biri olarak bisikletimi hiçbir zaman uzun süre dışarda bırakamıyorum. kilidin ne olursa olsun bu vicdansızlara sökmüyor. Dilerim ki bulunur.

11. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Teşekkürler dostum. Malesef bisiklet en kolay çalınan ve en kolay satılan araçlardan birisi. Sırf bu yüzden insan bisikletten soğuyor istediğin zaman binemiyorsun istediğin yere gönül rahatlığı ile bırakamıyorsun, her an bisikletin gözünün önünde olması gerekiyor.

12. aycan turan

aycan turan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Buyuk gecmis olsun. Hisrizlik vakalari duyunca o kadar cok uzuluyorum ki sanki benim malim calinmis gibi hissediyorum. Umarim bulursun. Bisikletleri lutfun evin icinde saklayin varsa garajinizda baska guvenli yerlerimiz yok malesef

13. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu gün bit pazarına çalınan bisikleti belki bulurum diye gittim. Sonuç hüsran. Daha önce çalışmış olduğum Yunus Emre Devlet Hastanesi bit pazarına yakın olduğundan bir arkadaşlara uğrayayım dedim. Acil'de nöbetçi memur ile muhabbet ederken polisler bir şahıs getirdi. Getirdikleri şahıs benim bisikleti çalan şahısa o kadar çok benziyordu ki baka kaldım. Sonra şahsın fotoğrafını arkadaşa gösterdim o da çok benziyor dedi. Polisle konuştuk durumu anlattık o da baktı şahsın dosyasına. Şahıs 4 bisiklet hırsızlığı 1 de uyuşturucudan nöbetçi hakime götürülüyor. Polise dedik fotoğraf bu şahıs buna çok benziyor ne yapabiliriz hırsız şubeye gidiceksin nöbetçi hakime giden şahıs benim bisikleti çalan kişiye çok benziyor diyeceksin onlarda işlem başlatacak dedi. Şaka gibi değil mi? Neyse polisle biraz konuştuk şahıs muayene olurken dedi adam aldım dedem aldım dese bile sattım der ve hiç bir şey çıkmaz bu işten sen umutlanma. Şahsın muayenesi bitince alıp götürdüler adamı.
    Ah adam bi yalnız kalaydı ilk önce konuşup bisikleti gerekirse parayla alıp sonra bir güzel adamı dövecektim ama adam gözetim altında denk geldi. :(

14. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok teşekürler.
    Evde sıkıntı yok da işte ne yapıcaz işe gidip geliyoruz bisiklet ile bisiklet iş yerinin önünden çalındı malesef.

15. MeTaLioNs

MeTaLioNs Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    aynen öyle. bisikletimi işe gittiğimde odama çıkarıyorum. Eve dödüğümde de evimde duruyor. Aksi durumda çalınmaya davetiye çıkartmış oluyoruz.

aynen öyle. bisikletimi işe gittiğimde odama çıkarıyorum. Eve dödüğümde de evimde duruyor. Aksi durumda çalınmaya davetiye çıkartmış oluyoruz.

16. Enis Arslan

Enis Arslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Eskişehir'li Dostum...Gercekten cok uzuldüm..Olay nerde oldu calan orda oturuyordur devamlı bak?..Resimlerden birini indiriyorum tele atacagım hergun baya yol yapıyorum gelip gecene bakarım..Gecmis olsun Kardesim
    (bisiklet cok belirgin denk gelirse cabuk farkedilir)

17. Abdullah T.

Abdullah T. Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Pek umudum yok ama inşallah bulursun :( Allah kimsenin başına böyle bela getirmesin.

18. Oğuzhan Kabaçalı

Oğuzhan Kabaçalı Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Eshişehirdeki bit pazarlarına kesinlikle bakın. Bu aralar o tarz yerler fena coşmuş durumdalar. Ve hergün Türkiye genelinde ve tüm markaları sahibinden.com dan takip edin. Ancak dediğim gibi tüm şehirleri ve tüm markaları aratın her ilana bakın. Bi tanıdığımın bisikletini böyle bulmuştuk. Eğer seri numarasını biliyorsanız polisle birlikte gidip seri numarasını bisikleti görmeden söylerseniz sizin olduğu anlaşılacaktır.

Ayrıca bu aralar dikkat edin lütfen. Sezona girdik. Çalıntı bisikletler ve motosikletler acayip arttı.

19. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hemşerim cok teşekkür ederim. Bisiklet çok belirgin Eskisehir de hemen hemen başka yok gibi. Allah`tan ümid kesilmez. Güzel haberlerini bekliyorum.

20. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Amin arkadaşım. Rabbim kimsenin başına böyle bir sey getirmez inşallah.