Sedona 741 aldım hafta sonu elimde....

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
arkadaşlar Kron XC 750, Bianchi Afx 7001, 9001, Carraro, Sedona 711, Sedona 721 derken Sedona 741 aldım.
bisiklet hakkında hiç bir fikrim yok sadece iyi araştırdığımı düşünüyorum. 1000 tl lik bütcemi biraz aştım ama umarım doğru karar vermişimdir.
bu bisikleti kullananlar veya kullananları tanıyanlar var ise bana görüşlerini bildirebilirler mi acaba?
şimdiden teşekkür ederim. vereceğiniz her türlü bilgiye açığım. yapabileceği her türlü aksesuar bilgilendirmesi için önerilerinizi bekliyorum.
özellikle kilit olarak ne alabilirim. teşekkür ederim...

Scudo

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Kilit almayın, yazık o kadar para verip almışsınız o bisiklet kilitlenir mi? 2 gün sonra kayıp çalınıt bölümüne 'bisikletim çalındı' diye yazmak zorunda kalırsınız Allah korusun. Çalınmasa bile geliş geiçiş kurlalarlar bozarlar bisikleti. Sakın kilitlemeyin bisikletinizi.

• Beğen
Tepkiler: gok

Nikola.gulucan

Aktif Üye
Tepki
23
Bisiklet
Carraro
Görsel olarak çok beğendiğim bir bisiklet hayırlı olsun. İnşallah ben de almayı düşünüyorum. Bisikletin fotoğrafları bekliyorumm. :)
Ayrıca 2013 model mi aldınız? evetse ne kadara aldınız. Teşekkür ederim.

FATIHERDİNÇ

Aktif Üye
Tepki
34
hayırlı olsun arkadaşım bende 2013 751 alma arefesindeyim kısmetse ..

erciyess

Üye
Tepki
0
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hayırlı olsun forumdaş. bende aynı bisikleti almayı düşünüyorum. Bisiklet hakkında yorumlarını bekliyorum. 2013 mü ? kaça aldın ???

Oğuz22

Daimi Üye
Tepki
52
Bisiklet
Bianchi
Hayırlı olsun.bende alırken çok gidip gelmiştim ama sonunda afx 9001 karar kılıp bulamadığım için 7001 e razı olmuştum .Kask,km saati ,eldiven bunlara öncelik verin lütfen kazasız belasız pedallamalar

F.Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
401
Bisiklet
Salcano
3 hafta önce 741 almıştık arkadaşıma. Ben de arada bir bisikletleri değiştirip onun bisikletinde seyehat ediyorum. Gayet kaliteli bir bisiklet. Frenlemesi ve fren mesafesi kısa bir bisiklet. Ön 1. dişlisi benim bisikletten daha küçük olduğundan yokuşları hiç zorlanmadan çıktım.Hayırlı olsun :)

MuhammedAAA

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
Muhammed
Bisiklet
Sedona
Kısmetse 771 alacağım ben de. Hayırlı olsun. Kazasız pedallar :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Gayet güzel bir bisiklet almışsınız. Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Aksesuar olarak ise almanız gereken ilk şeyler ise tabii ki kask, gece sürüşleri için aydınlatma aksesuarları, uzun sürüşler için eldiven, canınız isterse km saati, mutlaka zil yada uygun bir korna başta gelir. Haricen yetersiz bulursanız, elcik ve seleyi yenilemek isteyebilirsiniz. Ama ilk önce bir deneyin, memnun kalırsanız gerek yok. Saygılar.

zanaatkar

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
İbrahim Ç.
Bisiklet
Salcano
@Samet Koç

Nasıl bir yorum bu?

Tepki
4
Bisiklet
Specialized
@ibrahim çiftçi

Arkadaşın demek istediği o bisiklet açık alana bırakılmaz. Direkt odana alacaksın ^___^

zanaatkar

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
İbrahim Ç.
Bisiklet
Salcano
@Cengiz.Bulut
Yorumu anlamayacak kadar cahil değilim de, bu böyle anlatılmaz, ayrıca bisiklete odada binilmeyecek ya, bu adam hiç mi dışarı çıktığında 3-5 dakikalığına da olsa bisikletinin başından ayrılmayacak, markete tuvalete falan da mı bisikletini sokacak?

kubilay tüney

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Bianchi
Öncelikle bisikletin hayırlı - uğurlu olsun :)

Çeşitli aksesuarları çevrendeki veya internet üzerinde ki bir çok adresden temin edebilirsin , benim tavsiyem hepsini toplu bir yerden almaya bak ki daha ucuza gelsin :)

Kilit konusunda da mümkün oldukça odanızdan , evinizden ... kısacası gözünün önünden ayırma :) Geçen yıl her gün 5.kata kadar (asansörde yok) sabah ve akşam olmak üzere indirir çıkarırdım :)) Benim gibi her işini bisiklet ile halleden biri isen ; mesela okula giderken , işe giderken mecburen dışarı kilitlemek zorunda kalabiliyorsun bende bu konuda (amacım kesinlikle reklam değil) tchibo.com'dan kilit almıştım . Bir abimin önerisi ile açıkcası biraz ağır ve taşıması zor ama sırt çantanız varsa onun içerisine yada alternatif çözüm yolu ile gidona sabitleyebilirsiniz ,en azından ben öyle yapıyorum :) En azından biraz daha gözleri korkar insanların!! İnternet adresinde ki resim de kilit biraz küçük durabilir ama epey de büyüktür :) Çektiğim tam net bir resmini şu an bulamadım ama şuna bir göz at istersen ; Selametle ! Mutlu Pedallara!

(link)

Tepki
4
Bisiklet
Kron
Çok güzel bi bisiklet arkadaşımda var 1 kere bindim vitesleri falan çok iyi Tercih ederim.