Sedona 740 , Ghost se1175 yada Kron xc500 !!! Lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz .

Tepki
4
İsim
Okan
Bisiklet
Sedona
Evet arkadaşlar . Konu başlığından anlaşıldığı üzere bir seçim yapmam gerek ve ben çok kararsız bir durumdayım . Yaklaşık 2 aydır araştırıyorum ve sürekli bi seçim yapma durumda kalıyorum. Bütçeme uygun son kararım da bu üç bisiklet. Özellikler için tek tek link veriyorum. Lütfen yardım edin ve biran önce benim bir bisiklete kavuşmamı sağlayın ! BEKLİYORUM. HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN:
SEDONA 740
(link)
GHOST SE 1175
(link)
KRON XC 500
(link)
HA BİRDE BENİM BAKTIĞIM BİSİKLETÇİDE XC500'ÜN ÖN DEĞİŞTİRİCİSİ ALIVIO'İDİ . fAKAT ÖZELLİKLERDE BÖYLE GÖZÜKMÜYOR . ANLAMADIM AÇIKCASI. BİSİKLETÇİMİ DEĞİŞTİRDİ ACABA. SORMADIM DA...
:rolleyes:

Scudo
Tepki
4
İsim
Okan
Bisiklet
Sedona
Ya arkadaŞlar allah razi olsun İyİkİ yardim İstedİk.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Ben sedona derim. Donanım olarak daha önde.Ayrıca sedonanın tasarımları hep hoşuma gitmiştir.

• Beğen
Tepkiler: Okan KILIÇ

Safa Arslaner

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Kronu eledim bu sebepten:
MAŞA: Kron neo LOCKOUT

Ghost'u eledim görüntüden kaybetti benim için...

Eğer üzerlerindeki ekipmanlar aşağı yukarı aynı ise ve hepsi aynı fiyata geliyorsa Sedona'yı seçerdim.

Bu arada daha 2. 3. mesajında foruma trip yapmaya başlama bence, biraz sabır...

daha yolun başındasın ve belkide bu bisikletlere ek olarak 3 bisiklet daha çıkacak birini eleyip başka bir şey ekleyecek döngüye gireceksin o nedenle sabırlı olmanda fayda var.

• Beğen
Tepkiler: Okan KILIÇ
Tepki
4
İsim
Okan
Bisiklet
Sedona
Yanlış anlaşılmasın yaptığım şey trip atmak değil , sadece sabırsızlık . Başka alternatif olacağını sanmıyorum çünkü bayağa eledim . Zaten uçuk bi bütçem de olmadğı için . Bütçeme göre alabileceğim en iyi üç seçenek ve tabi şehir faktörü de var (Her markayı bulamıyosun) o yüzden muhtemelen birini seçmeyi düşünüyorum . Çok teşekkürler , saygılar ...

Çok haklısın tasarımları müthiş göz alıcı. İçimden gelende o tabi ama insanlar her zaman uygun fiyata fazla beklenti içine girer :D Örnek ben. O yüzden daha fazlasını aynı fiyatlara sunabilecek bir şey arıyorum :D Tabi ekstra marka model önerirseniz de araştırım. Teşekkürler , saygılar :)

Uzun Zamandır foruma giriyorum ama yeni üye oldum. O yüzden alıntı yapmadan cevap atmışım özür dilerim zamanla öğrenicem inşallah :)

Safa Arslaner

Forum Demirbaşı
Tepki
223
o halde carraro'da bakın sonra aklınıza yatın modelleri buraya yazın tekrar bakalım hocam.

yusuf dağ

Üye
Tepki
26
Şahsen ben bu 3lüden sedonayı alırdım. Ama araştırsan farklı markalarda( carraro ,salcano) vb alternatifler cıkartısın gibime geliyor...

Tepki
4
İsim
Okan
Bisiklet
Sedona
@Safa Arslaner
Araştırmaya başlıyorum Carraro'yu da :) Teşekkürler.

@Yusuf Dag

Salcano değilde Carraro alternatif olabilir benim için :)