Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 731 hakkında bir kaç soru.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında kes888 tarafından paylaşıldı.

1. kes888

kes888 Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu Sedona 731 almaya karar verdim.Fakat bu bisiklet hakkında bir kaç sorum olacak:

1.Maşa olarak RST BLAZE maşa kullanılmış.Bu maşanın kalitesi nedir? Giriş seviyesi için beni idare edermi? Yoksa değiştirmelimiyim?

2.Bisikleti ilk aldığım zaman bana kısa vadede sorun çıkarmaması lazım çünkü kullanacağım yerde bisikletçi bulmak biraz zorda.Acaba ilk aldığım zaman bana pek fazla sorun yaratır mı?

3.Bide şöyle bir olay var.Bisiklet alırken iyi bir kadro,düşük donanım ya da kadro olarak kendini kanıtlamamış ama iyi donanımlı olan bisikletler var.Sizce Sedona'nın bu modeli hangi gruba girer?Birde Sedona'nın kadroları sizce iyi midir?Sizlerin Sedona kadroları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

4.Sizce bu bisikleti aldığım zaman ilk olarak hangi parçasını upgrade etmeliyim?

5.Geçen gittiğim Beşiktaş'taki bir bisikletçi ellerine daha bu modelin ulaşmadığını şu anlık 2012 sedona'lardan ellerinde sadece borlanın olduğunu söyledi.Sizce bu bu model ne zaman mağazalara ulaşır.

6.Son olarak bütçem 1300tl.V-fren olmak üzere bana başka hangi marka dağ bisikletini önerirsiniz?

Her türlü cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. kes888

kes888 Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yardımcı olabilecek biri yok mu?1-2 hafta içerisinde bu bisikleti alacağım ve aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum.