Sedona 729 ve kaderşi Bianchi slr 200 :)

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Seyithan Dündar tarafından paylaşıldı.

1. Seyithan Dündar

Seyithan Dündar Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar çocukluğumdandır bisiklet sürerim ama yaklaşık 4 ay önce tesadüfen karşılaştığım bi tanıdığın salcano assos 29 unu sürmemle bisiklete bakışım değişti :) hemen para biriktirip bütçeme en uygun olan sedona 729 aldım :) arazide çok işime yaradı dağ bayır gezer oldum :) derken başka bi arkadaşın mosso marka yarış bisikletiyle attığım bi tur, bana asfatta sedona ile nasıl hammallık yaptığımı farkettirdi :) hemen para biriktirmeye başladım ve sora ekipmanlı bianchi slr200 aldım :) bisikletler şimdilik Van'da ama 6-7 gün sonra konyaya gidiyoruz bisikletlerle beraber :)

ProfessionaL ve Ozan Duran bunu beğendi.
  2. eray kanbir

eray kanbir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    hayırlı olsun ikisinin renkleride çok hoş

3. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Bianchi canavar :) kazasız pedallamalar :)

4. adapolat

adapolat Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    ikiside çok güzel :)

5. Musa Karaoğlan

Musa Karaoğlan Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın.
    Bende Sedona 729 almak istedim ama buradaki bayilerde olmadığı ve bulamadıkları sebebine gidip Anteus 29 er aldım,keşke Sedonayı bulabilseydim.:(

6. Seyithan Dündar

Seyithan Dündar Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    hepinize çok teşekkür ediyorum bu bisikletlerle ilgili detaylı bilgi isteyen herkese mesaj kutum açık :)

7. Gültekin R. Demirkaya

Gültekin R. Demirkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Güzel kardeşim aynen dediğin gibi hammallık ama en azından lastiklerini yol lastiği yapabilirdin nacizane şahsi fikrim tabi ama yol bisikleti de nefffissstir nettir tarzdır... Bir zamanlardan bende düşünmüştüm hatta sende görünce yine özendim sedonanın yol bisikletini almayı düşündün ama bizim İstanbulda maalesef yol kalitesi semtten semte değişiyor rogarlar kapaklar rezalet. Vazgeçtim lastiklerimi değiştirerek en azından hızımı kesmesini önledim. Yol bisikletinin en güzel tarafı hafifliği sanki bisiklet yok da sadece sen gidiyorsun gibi...Güle güle kullan...

8. Seyithan Dündar

Seyithan Dündar Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    teşekkürler kardeşim yol lastiği takıp kullandım bi ara ama sonuçta mtb olunca hıza yönelik değil :) yol bisikletinde de genel olarak gördüğüm şehir içinde trafikte kullanım için baya tecrübe gerektiriyor hidrolik disk frenden buna geçince baya sönük kaldı :) tutuş şeklinden dolayı freni tam kavrayamıyorsun ama yine de yol bisikleti de ayrı bir zevk :) ki benimki düşük düzey bi bisiklet :)