sedona 721 almaya karar verdim

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
Merhaba arkadaşlar birkaçgün gündur bendede bisiklet merakı başladı bursada yım ben bütçe fazla olmamakla birlikte peşin alırsam ve pazarlık la fiyatı aşağıya çekerim diye düşünerek. sonunda düşünmekten başım ağrıya ağrıya abimle sedona 721 iyi bana almaya karar verdik ( not abim istanbulda ve ondan hussar var haftada 200 km yapıyor) umuyorum ki bursada vardır şu mavi grili olanı sizden bisiklet seçimi konusunda yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

Scudo

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
he he kimse kale almamış bi uğursuzluk var bende kimde kale almıyor(!)

Alp Efe Atılgan

Aktif Üye
Tepki
20
Bisiklet
Sedona
Sedona 721 o bütçeye göre çok iyi bisiklettir,kesinlikle Sedona 721 :in:

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Sedona vites -fren kollar sram x4 shimano alivio dengi kullandığım için gayet güzel çalışıyor.Diğer aparatlar sram x3 bir alt seviyedir.Sram mth 306 göbekler ağırdır.Kron xc 1000 tavsiye edebilirim.Kadrosu pro seviyesi hafif ,sağlamdır.Donanım olarak shimano başlangıç seviyesinin en iyileri arasında sağlam set alivio.Sram x4 dengi aparatları mevcut.Shimano bilyalı göbekleri uzun ömürlü,akıcı,sağlam,hafiflik olarak çok iyi buluyorum.Bisikletin en güzeli ve iyisi sevdiğiniz bisiklettir.:D.Sedona,Kron,Salcano iyi yerli bisikletler.Alternatif seçeneklerin arasında da bulunmasını istedim.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
Vay be 4 sene olmuş konuyu açalı hangi kafayla açtıysam artık altta rafı bisiklet . bende öyle bir huy var bir yere birşey yazarım sonra pişman olup silerim mesela facebook hiç bir şey paylaşmam sonra siliyorum çünkü veya forumlar ya silerim yada içini boşaltım.

Bisiklet tavan arasında yatıyor arkadaş olmayınca tura da çıkamıyor insan şimdi yola geçtim ama çok daha rahat hafif ama yine arkadaşım yok yine yatıyor :) kafama göre takılıyorum.

Bellimi olur belki bu mesajı da silerim iki dakka sonra.

• Beğen
Tepkiler: srknsnyz

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
Kaç sene olmuş yol bisikleti tavan arasında yatıyor şimdi ne heyecanlıydım Başlarda bisiklet turuna katılmak için şimdi 100 kiloya çıktım kaç kere kilo vermeye çalışsam da olmadı bende 50 cc scooter aldım rahat ettim dünya varmış

Son düzenleme:

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kaç sene olmuş yol bisikleti tavan arasında yatıyor şimdi ne heyecanlıydım Başlarda bisiklet turuna katılmak için şimdi 100 kiloya çıktım kaç kere kilo vermeye çalışsam da olmadı bende 50 cc scooter aldım rahat ettim dünya varmış

Şu saçma konuları açtığıma hâla pişmanım bu arada hepsi silinse keşke
Bisiklet sürmemeniz için sağlık probleminiz sadece kilonuz mu? Yoksa başka sebepler mi var?
Yazdıklarınızı silmeniz ve daha önceki yaptıklarınızdan hoşlanmamanız çok tuhafıma gitti. Kendinizle barışık olmadığınız izlenimi verdi bana. Sizin canınız sıkılmış. 2 pedal atsan rahatlarsın. :)