Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona 721 almaya karar verdim

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mustafa genç tarafından paylaşıldı.

1. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar birkaçgün gündur bendede bisiklet merakı başladı bursada yım ben bütçe fazla olmamakla birlikte peşin alırsam ve pazarlık la fiyatı aşağıya çekerim diye düşünerek. sonunda düşünmekten başım ağrıya ağrıya abimle sedona 721 iyi bana almaya karar verdik ( not abim istanbulda ve ondan hussar var haftada 200 km yapıyor) umuyorum ki bursada vardır şu mavi grili olanı sizden bisiklet seçimi konusunda yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

2. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    he he kimse kale almamış bi uğursuzluk var bende kimde kale almıyor(!)

3. Alp Efe Atılgan

Alp Efe Atılgan Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sedona 721 o bütçeye göre çok iyi bisiklettir,kesinlikle Sedona 721 :in:

4. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sedona vites -fren kollar sram x4 shimano alivio dengi kullandığım için gayet güzel çalışıyor.Diğer aparatlar sram x3 bir alt seviyedir.Sram mth 306 göbekler ağırdır.Kron xc 1000 tavsiye edebilirim.Kadrosu pro seviyesi hafif ,sağlamdır.Donanım olarak shimano başlangıç seviyesinin en iyileri arasında sağlam set alivio.Sram x4 dengi aparatları mevcut.Shimano bilyalı göbekleri uzun ömürlü,akıcı,sağlam,hafiflik olarak çok iyi buluyorum.Bisikletin en güzeli ve iyisi sevdiğiniz bisiklettir.:D.Sedona,Kron,Salcano iyi yerli bisikletler.Alternatif seçeneklerin arasında da bulunmasını istedim.