Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 720 mi yoksa Speciliazed Hardrock İnt Spor mu ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Mehmetcan Aydemir tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetcan Aydemir

Mehmetcan Aydemir Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhabalar arkadaslar.Bisikletimi onumuzdeki zamanlarda degistiricem.KTM markasini eledim Ghost markasini eledim kala kala Sedona 720 ve Speciliazed Hard Rock İnt Sport arasinda kaldim.Su anda %51 sedona dusunuyorum cunku specialiazed de verdigim paranin hakkini alalmam diye endise ediyorum (speciliazedin sadece ismine para vermek istemiyorum).Hal boyle olunca iki bisiklet arasi.da kaldim.Daha cok hard trail ve ziplamalarda kullanicam.Sizce hangisi daha iyi nolur yardimci olu. ?

2. ozansefer

ozansefer Kıdemli Üye

Seviye:
    Biraz sert kullanacaksınız anladığım kadarıyla. Donanımı düşük Specialized, cannondale, trek, focus gibi markaların bisikletlerinde markaya değil kadroya para veriyorsunuz. Cube ve ghostlarda kadroları çok iyi donanımlarına gorede fiyatperformans olarak yüksek bisikletler. Ben 3 senedir hardrock sport kullanıyorum çok sağlam bir bisiklet. Hiç sorunum olmadı. Nişanlımada cannondale trail 6 alıyoruz donanımı düşük ama biraz kendini geliştirip araziye falan girmeye başladığımızda maşayı değiştiririz olur biter.

3. Çağatay Y.

Çağatay Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sedona bende alıcam alırsan ne kadara aldığını söyle :D O fiyata güzel bir bisiklet

4. öner yıldırım

öner yıldırım Aktif Üye

Seviye:
    2000 tl'lik bisiklete (specialized'dan bahsediyorum), altus acera az geliyor bana, kadroya para veriliyor dense bile; giant,trek, merida, focus, scott kadroları da iyi. Bence onlara da bakın.