Sedona 711v Beykoz Dağ Yollarında

Scudo

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
''çok güzel olmuş ellerinize ayaklarınıza saglık ''

• Beğen
Tepkiler: harictengazel
Tepki
53
@Burak Durel kusura bakmayın forumda yeniyim o 50 gönderi yapmadığım için özel ileti cevaplayamıyorum o yuzden cevabı buraya yazıyorum...

A.Feneri de gelmeye yakın, köy yolundan çıktıktan sonra mezarlığın oradaki kavşaktan sola dönerek aşağıya inelin "Kabakoz" denilen yer... Eskiden o doğal kumsal yüzülebilyordu fakat artık Deniz Kuvvetleri tarafında kapatıldı. Yol harici çevre kısımlar askeriye tarafından kapalı...

http://i52.tinypic.com/2zs2pvn.jpg

İlk resimlerdeki at da gözüküyordur umarım :)

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Estetik fotoğraflar ve örnek model oluşturacak güzel bir tur olmuş, eline, yüreğine sağlık. Kazasız bol eskitmeli pedallamalar...:)

• Beğen
Tepkiler: harictengazel
Tepki
53
Haftaya hafta sonu bu turu tekrarlamayı düşünüyorum eşlik edecekleri beklerim...

Yorum yapanlar arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim

Tepki
5
Bisiklet
Merida
@Ercan Topalak

Hocam Anadolu Fener' liyiz biz. Çok güzel yerlerdir. Dediğiniz yerden askeriye yakında çıkacak. Kabakoz tarafları gerçekten gidilmesi gereken yerler.

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
süper bisiklet güle güle kullanın... bariyere yaslanma pozu süper çıkmış... :) keyifli sürüşler...

Berk Karaca

Daimi Üye
Tepki
480
Bisiklet
Giant
Ercan bey bisikletiniz çok güzel ama sele borunuz ters takılmış. Seleye bağlandığı noktadaki öne doğru olan kıvrımın arkaya doğru olması lazım. Bu şekilde dizlerinizi zorlarsınız.