Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Sedona 711V 2010 16"Kadro

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Egemen Tunc tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Egemen Tunc

Egemen Tunc Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bisikleti geçen baharda aldım hiç hor kullanmadım,sadece düz yolda kullandım.2-3 ay kadar Nilüfer-Hürriyet arası[Max 3km] dershaneye gidip gelirken kullandım.2 sefer eski tren yolundan mudanyaya gittim[tatlı bayırı olan zorlamayan bir yoldur].Onun harici uzun ve zorlu yol yapmadım.Hiç düşmedim.Bakımları yapıldı tüm parçaları sağlam tek bi sorunu var vites 2x8 deyken ufak bi ses var vites ayarlarına dokunmak ve o vitesi kullanmadığım için yaptırma ihtiyacı duymadım ve arka lastik biraz eskimeye başladı.Pazarlık payı çok küçük vardır.Eski pedalı ses yaptığı için yeni pedal aldım ve bittiği için fren pabuçları aldım onun haricinde değişen hiç birşeyi yok her şeyi orjinal.Sedona ne koyduysa bisiklete aynen duruyor.Kadroda bir parmak kadar bir çiziği var resimde de görüldüğü gibi.Çizik düşme kaynaklı değildir.Bisikletimi evin üstüne çıkartırken korkuluklara sürttürdüm.KESİNLİKLE EZİK,VURUK yoktur.Kadro KIRILIPTA KAYNATILMAMIŞTIR.Tertemiz uzun yol görmemiş kadro.Bu bana artık küçük gelmeye başladı 18" almayı düşündüğüm için satıyorum.Alacak kişiye hayırlı olsun.Kadronun ise son fiyatı 200TLdir.Yeni bir kadro bulduğumda satabilirim ancak..Hem bisiklet hem kadro için kargo alıcıya aittir.Para havale edildikten sonra kargoya verilecektir.Tüm bilgilerimi alıcıyla paylaşacağım kesinlikle dolandırma vb. gibi pis,iğrenç şeyler olmayacaktır.
    Ciddi Alıcılar İçin E-Posta Adresim : mitzdL@hotmail.com eğer anlaşırsak telefon numaramıda verebilirim ordan da bütün detayları konuşabiliriz.[Msnde ekleme açısından e-postamda ufak bi sorun var.Ö.m olarak e-mailinizi atarsanız daha çabuk iletişim sağlarız]

Tekrar tekrar söylüyorum.KESINLIKLE Bisikletin Kadrosunda Hiç Bir Sorun Yoktur.Resimde neyse gerçektede odur.

Teknik Özellikler:

Kadro : 6061 Alu (16 inç)

Maşa : Suntour XCM HLO (Kilitlemeli) Sorunsuz Çalışıyor.

Furş : co CC142

Gidon : Amoeba HBM-310

Boğaz : Amoeba HBM-310

Sele Borusu : Amoeba SPD-330 31.6

Sele : Sportourer GEL(jel serisi)

Elcik : lo G-298

Vites Kolu : Shimano Acera

Ön Vites : Shimano Acera 360

Arka Vites : Shimano Acera 410

Aynakol : Shimano Acera 361

Pedal : Wellgo M-21

Ruble : Shimano Acera HG-40-8

Zincir : KMC Z-51

Fren Kolu : Shimano Acera 360 / V

Fren : Shimano Acera 422 / V

Jant : Alex DC-19

Ön Hazne : Shimano Acera RM-60/65

Arka Hazne : Shimano Acera RM-60/65

Jant i : Siyah

Lastik : Schwalbe Little Albert

İç Lastik : CST

Eğer donanımda bir eksik veya hata görürseniz lütfen bildirin.Doğru bir satış için elimden geleni yapmakla mükellefim sonuçta.
    Saygılar...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.