Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona 711

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında darkRider tarafından paylaşıldı.

1. darkRider

darkRider Yeni Üye

Seviye:
    bu modeli kullanan arkadaşlar varmı acaba yorumlarını alabilirmiyim? teşekkürler...

2. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    slm ben kullanmıyorum ama 1 hafta öncesine kadar almayı düşünüyodum.Adanadaki sedona bayisine gittim SD 711 i almak için.şöyle bi inceledim,gayet şık ve hafif... alıcaktım ama sedace 14" kadrosu kaldıgı için için birazdaha para verip profesyonel olan sd 771 modelini aldım.yani kısacası Sedonalar gayet hoş ve kullanışlı bisikletler,tavsiye ederim

3. bikedriver

bikedriver Yeni Üye

Seviye:
    Fiyat neydi acaba? Ben de Mersin'de yaşıyorum ve bisiklet alacağım bu yakın zamanda... Aslında benim alma sebebim otomobil tembelliğini üzerimden atmak ve tekrar forma girmek.

Neredeyse 4 yıldır, üniversite dolayısı ile bisikletimden bağlarımı koparmıştım ve yiğenime verdiğim için yeni bir tane bisiklete ihtiyacım var...

4. darkRider

darkRider Yeni Üye

Seviye:
  5. bikedriver

bikedriver Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim...

:)

6. bikedriver

bikedriver Yeni Üye

Seviye:
    Kron Kujo mu yoksa sd 711 mu daha iyi bir seçim acaba! Sürekli yolda kullanacağım bisikleti, sanırım sd711 daha kuvvetli bir gövdeye sahip ama kron kujo da çift amortisör fayda sağlar mı diye düşündüm şimdi!

7. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Yolda kullanacaksanız Kujo'ya gerek yok. Aslına bakarsanız Kujo'ya arazide de gerek yok. Sanırm üreticiler bir de çift amortisörlü model olsun diyerek onu piyasaya sürmüşler. 711 iyi bir tercih, keyif vereceğinden şüphem yok.

8. 07 rider

07 rider Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşım ben sd 711 kulanıyorum yaklaşık 1 aydır bisiklet bende ve nerdeyse her gün biniyorum ve çok memnunum tavsiye ederim.

9. Feyyaz Alaçam

Seviye:
    merhaba bike driver.Ben adanaya gidip aldim sd 771 bisikleimi.SEdona 711 in pesin fiyat olarak 480 falandi.6 taksite 530 ytl yapiyolardi.Soylemistim ben 771 aldim onun fiyatida 580 ytl pesin.oyle iste ama gercekten sedonanin tum modelleri cok kaliteli ve fiyati da uygun.Bisikletini aldiktan sonra beraber kendi capimizda turlar bile duzenleye biliriz soyle kizkalesi falan.neyse umarim yardimci olabilmisimdir.

10. bikedriver

bikedriver Yeni Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar...

Sana da ayrıca teşekkür ederim ozgurluk_tutkunu,

ancak ben kararımı Amoeba Hussar'dan yana kullandım, üzerindeki shimano seti de avivo ile değiştirtip Erdoğanlardan alıyorum bu hafta Allah'ın izniyle...

Ayrıca şu tur konusunu ben bisiklet aldıktan sonra tekrar açalım. Benim evin önünden birisi geçiyor Trek marka bir bisikletle, onu bir türlü yakalayamadım, tam görüyorum ama hızlı gittiği için yakalama fırsatım olmuyor :)

Bisikletim geldiğinde ilk iş olarak onu yakalayacağım, arkasından araba ile gelmek korkutabilir ve garip kaçabilir :) Anladığım kadarı ile o arkadaşta benimle aynı semtte oturuyor, hepberaber toplanıp geziler düzenleyebilirsek çok güzel olur.

Ben üniversiteden de birkaç arkadaş biliyorum sürekli turlara çıkan, okulda görebilirsem (malum dersler bitti) yada yolda bir yerlerde görürsem telefon numaralarını alacağım onlarında.

Kızkalesi Mersin sıcağında çok kasar gibi geliyor beni :) Biraz kondisyon kazandıktan sonra ise çok zevkli olacağından eminim... Ben şimdilik ilk 1 aylık süre içerisinde dağ tarafına, Kent Ormanı'ndan yukarıya doğru çıkmayı planlıyorum bisikletle, hem ağaçlar arasında serin bir yolculuk olur, hem de rampalarda çok olduğu için sıkı antreman olur diye düşünüyorum. Üstelik dinlenme aralarında mini piknik tadında güzel sohbetler de kurabiliriz Mersin'i izlerken... :)

11. Feyyaz Alaçam

Seviye:
    kusura bakma bikedriver sehir dışındaydım,yeni geldim.Hussar iyi bisiklettir.şimdiden hayırlı olsun.konisyon konusunda haklısın,ben ileriye dönük bi plan olarak kızkalesini söylemiştim,onu ayarlarız hayat bizim nasıl olsa :)
    bana kolaylııkla ulaşabilirsin forumdan,ayrıca msn imi de veriyim ozgurluk_tutkunu@hotmail bisikleti aldıktan sonra bana mutlaka haber ver cok gec kalmadan turlara başlayalım.carsamba veya perşembe Gözne yaylasına gidicem,yazın yazın full ordayım. 1-2 günlük geziler yapıcam tek başıma,eger bana uygun oldugun zamandan 1-2 hafta önce haber verirsen istedigimiz uzunlukta turlar düzenleyebiliriz.mesela bi tur projesi cizdim,50 yerleşim birimi ortalama 400 km mersinin bazı daglık bölgeleri ordanda aydıncık... nasıl. işte böyle.neyse bereber pedallamak dilegiyle, mutlu ol...

12. bikedriver

bikedriver Yeni Üye

Seviye:
    Mutlaka yapalım bir şeyler :)

Bu arada özelden bir mesaj atmıştı Özgür sana, şans eseri bize gelmişti meğer senin komşunmuş... Bana komşusunun bisikletinden bahsetmeye başladı, bende modeli duyunca ''Acaba?'' dedim.

Hemen forumdan senin nickname ini bulup gösterdim, aaa evet bu diye tanıdı hemen :)

Evlerimiz senle çok yakın, senin evinden yukarıya doğru çıkan yolda, bir petrol istasyonu var ya hani, ben hemen o taraflarda oturuyorum.

Çavuşlu mevkii değil de Akbelen tarafında karakola yakın.

Aslında senle görüşsek iyi olur, ben Amoeba Hussar almaya karar verdim ancak inatla beyaz kadro istiyorum... Seni messenger'a ekledim şimdi, görüşebilirsek sevinirim.

Saygılar :)