Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

"Sedona 711" ALAYIM MI?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında M.Enes KILINÇ tarafından paylaşıldı.

1. M.Enes KILINÇ

M.Enes KILINÇ Yeni Üye

Seviye:
    Tüm forum üyelerine iyi günler!
    Bu gün "sedona 771" i bir mağazada beğendim ve mağaza sahibi ile 840 liraya kredi kartına "12 taksit" e anlaştık. Sizce fiyatı olsun, modeli olsun uygunmu? Gerçekten değerli yorumlarınıza ve varsa önerilerinize ihtiyacım var (her yönden bu bisiklete kıyasen daha iyisi varsa paylaşmanızı bekliyorum). Herkeze TEŞEKKÜR EDERİM (şimdiden).

2. çağrı kolçak

çağrı kolçak Kıdemli Üye

Seviye:
    yalnız başlıkta 711 diyo mesajda 771. önce ona karar verelim ona göre konuşalım:)

3. atakan tosunoğlu

atakan tosunoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    sölediği bisiklet 711 dir 771 i 840 tl ye bulamaz ama 711 de 840 tl ye pahalı aslında v frense 730 disk se 800 filan eder

M.Enes KILINÇ bunu beğendi.
  4. M.Enes KILINÇ

M.Enes KILINÇ Yeni Üye

Seviye:
    Tam olarak ne kastetdiğinizi anlamadım biraz daha açıklarsanız sevinirim(birşeyi yanlış mı yazdım acaba?) Ama benim almak istediğim bisiklete gelirsek "sedona 711" ,netden bakıyorum "sedona 711 D" ile sedona "711 V" arasında bile yaklaşık 80 dolar fark var. Tüm özellikler aynı sadece Biri "V fren" diğeri "mekanik disk fren." Gerçekten tavsiyeye ihtiyacım var:)

5. M.Enes KILINÇ

M.Enes KILINÇ Yeni Üye

Seviye:
    Bana tavsiye edebileceğiniz bir mağaza var mı? Ben araştırıyorum ama farklı fikirler farklı görüşler daha güzel kararlar almam da yardımcı olacaktır.

6. Muratcan Gümüş

Muratcan Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    eğer illa alıcam diyorsan siyah rengini al..

7. Orhan Temiz

Orhan Temiz Üye

Seviye:
    nerede oturuyorsunuz acaba. benim bildiğim İstanbul anadolu yakasında sedona satan; kaçkar bisiklet, atilla bisiklet kliniği, emek bisiklet, tandem bisiklet, yeşil bisiklet var

8. ozan erdem

ozan erdem Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
  9. M.Enes KILINÇ

M.Enes KILINÇ Yeni Üye

Seviye:
    Scott Sedonaya göre daha mı avantajlı -(Her yönden).Ben marka konusunda da kararsızım.Çünkü bisiklet mağazasındaki yetkililer bisikletleri tanıtırken pek tarafsız olmuyorlar.Onalar sorsanız tüm bisikletler güzel.(Sözüm meclisden dışarı:) ).

10. ozan erdem

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Yani bana sorarsanız bu şekilde bir seçim ( kadroya yatırımdan söz ediyorum ) daha mantıklı olur gibime geliyor fakat kesinlikle sizi yönlendirmek istemem onu da bilin ! ayrıca scott'ı sadece örnek verdim diğer emsalleri trek,specialized,marin,corratec gibi büyük markalara da bakın tavsiyem

11. M.Enes KILINÇ

M.Enes KILINÇ Yeni Üye

Seviye:
    Erdoğanlar bisikletin int. sitesindeyimde şu an, fiyatlar gerçekten çok uygun.Buranın ist. da şubesi var mı?
    Ayrıyetten daha iyi önerileniz için söyleyeyim
    fiyat aralığım "700-900" arası.Yani bu fiyatlar arasında beni her yönden en memnuın edecek bisikleti arıyorum.Ama söylediğim gibi bayağı kararsızım sedona olsun scott olsun ve diğğe markalar ( ve modelleri) olsun hangisini terci edeyim bilmiyorum ??:rolleyes:

12. ozan erdem

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
  13. M.Enes KILINÇ

M.Enes KILINÇ Yeni Üye

Seviye:
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?cPath=24_34&products_id=3614

Şu an bu adresteyim fiyatlar uygun geldi ama şubeleri ta Ankara da.Buranın İst. da şubesinin olup olmadığını bilen var mı?

Benim istediğim bisiklet 700-900 lira fiyat aralığında.Bu fiyat aralığında bir bisikletarıyorum.

Başta da söylediğim gibi marka konusunda biraz evhamlıyım, yani sedona olsun scott olsun veya diğer markalar (veya diğer modelleri olsun) hangi bisiklet benim için en uygunu olur? Değerli tavsiyelerinizee güveniyorum.:in:

14. egemen erdem öztürk

egemen erdem öztürk Yeni Üye

Seviye:
    enes ben de tam senin gibi bi aralıkla iyi bir bisiklet arıyorum. erdoğanlar bisiklet arkadaşımın babası olur :D ankaradan başka şubeleri yok ama türkiyenin heryerine ücretsiz kargosu var :) beraber karar verelim ben burdan göndertirim :) erdoğanlar bisikletin sahibi lütfü abiyle henüz dükkana gidip konuşma fırsatım olmadı finallerden :)