Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 701 & Scott Aspect 630

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Egemen GÖNÜLAL tarafından paylaşıldı.

1. Egemen GÖNÜLAL

Egemen GÖNÜLAL Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba değerli pedaldaş abiler ablalar.
    Geçen günlerden belki beni hatırlarsınız. Nese konuyu uzatmayalım uzunca araştırmadan sonra bu 2 bisiklet arasında kaldım.
    Sedona desem ayrı güzel Scott desem başka güzel. Bu makinelerin karşılaştırmasını yaparsanız sevinirim.

Şimdiden Teşekkürler. :)

2. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    listeye bir de trek fuel ex 9.8 eklesen tam olacak.:) şaka bir yana ikisi birbirinden kalite, donanım ve fiyat olarak çok farklı bisikletler, kriterlerinizi biraz daha açarsanız yardımcı olmak daha da kolaylaşacaktır, mesela bütçe, mesela beklenti gibi. iyi akşamlar.:)

3. Egemen GÖNÜLAL

Egemen GÖNÜLAL Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Şu an gözüme fiyatların farklılıkları değilde özelliklerin benzerliği dikkatimi çekti. Bütçemi kasabileceğimden dolayı scott u da ekledim. 2 si arasında kalmamın nedeni benim kriterlerime uygun olmaları, kriterlerin neler derseniz; beni okuldan eve evden okula taşıyacak (gidiş geliş 3km), haftanın 4 günü en az 20 km yapacağım(bir günde 20 km), bisiklet antremanlarıma bu tür bisikletle katılacağım ve ayda 2 sefer kartalkaya da arazide downhill yapacağım. Bu yüzden sizin de düşüncelerinizi istiyorum. Eğerki Scott fazla ise Sedona, Sedona az is Scott.

Teşekkürler :)

Bir de eklemek isterim yazın Çanakkale de yazlığımızda 7/24 tepe çıkışı ve inişi yapacağım. (Biraz Extreme.) :)

4. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arazi dışında diğer işlerde sedona işini rahat görür ama arazide hele ki downhill yaparsan dağılabilir, ama bütçe sıkıntım yok dersen kesinlikle scott derim, madem ki ikisi arasında kaldın başka bisiklet önermeyeceğim. Scott iyidir ama downhilli de scott ile fazla abartmamak lazım zira arka süspansiyonu olmayan bir model.:)

GT-I9295 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Egemen GÖNÜLAL bunu beğendi.
  5. Egemen GÖNÜLAL

Egemen GÖNÜLAL Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yorumunuz için Teşekkür Ederim Yinede Pat Diye Almayacağım İçin Benim İçin Herhangi Düşündüğünüz Bir Marka Model Varsa Lütfen Söyleyin :)

6. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bütçeni ne kadar kasabilirsin bilemiyorum ama madem extreme diyorsun arka süspansiyonu da olan ve gerektiğinde kilitlenebilen(bu özellik standart mı bilmiyorum belki de hepsi kilitleniyordur) kadroya sahip bisikletlere de baksanız iyi olur, marka model söyleyemiyorum maalesef.:)

7. Egemen GÖNÜLAL

Egemen GÖNÜLAL Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Neyse Ben Yine Dediğiniz Fully Bisikletlere de Bakarım Ve Araştırırım.

Teşekkürler :) İyi Geceler :)