Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 701 Satın alacağım Yardım.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında hakan çelik tarafından paylaşıldı.

1. hakan çelik

hakan çelik Forum Demirbaşı

Adı:
    Hakan ÇELİK
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. 5-6 aydır bisiklet arıyorum. İlk önce kron xc 250 ile başladım. Dedim bu bisikleti alacağım galiba. Fakat daha sonra sade bir bisiklet isteği uyandı bende sade zarif görünümü olsun istedim Sedona 701 karşıma çıktı. Kron xc 250 ile Sedona 701 Disk karşılaştırdımmı Sedona nın RST marka maşa sı Kron'un Zoom marka maşasına göre çok daha iyi olduğunu biliyorum. Ayrıca 7005 kadro istemiyorum. Her ne kadar kaliteli ve sağlam bir kadro olsa da Sonuçta bisikletimin üstünden araba geçmeyecek ki yamulsun :) o yüzden 6061 kadro aradım ve bu zaten Sedona da var. Sonuç olarak Sedona 701 Disk almaya karar verdim fakat internetten alacağım için bu bisiklet ucuz değil. YK bisiklette 700 ü geçkin bir fiyatı var. Bu bisiklete 700 tl vermektense hepsiburada.com da 720 liraya astro 212 hd alırım diyorum kendime ama kafayı takmışım birkere, :) iyi olsun kötü olsun alacam ben bu sedona 701 Diski ileriki zamanlarda hidrolik ekler maşa eklerim sıkıntı olmaz. Sadece bisikletcim.com da 665 tl bir fiyatı var. Fakat yaptığım araştırmalara göre bu siteyi öneren yok. Size soracağım şey bu bisikletin bulunduğu bisikletçi sitesi varmı elinizde güvenili. Bunun yanında Bisikletcim.com dan alışveriş yapan varmı güvenilirmi ? Kötüyse ne gibi kötülükleri var. Bisiklet gelmiyormu ve ya geliyorsa hasarlımı geliyor. Şuan sizin cevaplarınıza muhtaç bir şekilde bekliyorum. :)
    Not: Lütfen başka bir bisiklet tavsiye etmeyin. :)

2. Turgay AKSOY

Turgay AKSOY Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Biskletcim.com u aradınız mı telden bence sedona 701 stoklarında yoktur daha dogrusu dogru durust stoklarında bısklet yok :D sen ykbike.com a bak.. 660 tl yada hepsiburada.com dan salcanolara bak..

3. hakan çelik

Adı:
    Hakan ÇELİK
    Seviye:
    Tavsiye icin tesekkur ederim :) cidden bisikletcim.com boylemi cok kotuymus ykbike ta ise 720 lira cok pahali geldi bana. Stoklarinda var diyor gerci bir arasam sorsam olurmu ki merak ettim. :) yada baska site veya bisikletci varmi bildiginiz 650 civati veren? :)

4. hakan çelik

Adı:
    Hakan ÇELİK
    Seviye:
    Bugün bisikletcim.com'u aradım. Bana ellerinde sadece 1 tane kaldığını onunda v frenlimi disk frenlimi olduğunu öğrenip bana geri dönüt vereceklerini söylediler. Hayırlısı :)

5. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ucuz bisiklet alacaksaniz disk frenli almayın disk fren pahali biraz verilen para disk frene gidiyor diğer donanımın kalitesi düşüyor haliyle disk frenli bisikletin fiyatı en az 1000 tl olmalı sedona 721 aldım ben arka fren yağ kaçırdı servise verdim Bu gün 6 gün oldu serviste arayan soran yok.

6. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bisikletcimden alisveris yaptim gayet sorunsuz urunun altina numaranizi birakin sizi aeasinlar

7. hakan çelik

Adı:
    Hakan ÇELİK
    Seviye:
    Anladım. Fakat benim şuan kullandığım bisikletler v frenli ama ilk defa kendime bir bisiklet alacağımdan görünüşüne de baktığımdan disk frenli arıyorum. Kafaya da sedona 701 d modelini takmıştım fakat şimdi de ykbike aradım. :) bana ellerinde gri-sarı renkli modeli olduğunu söylediler. Sanırım kimsede kalmadı bu bisiklet. Yavaştan Salcano astro 212 HD modeline kaymaya başladı aklım. Madem bu kadar pahalı bu bisikletler 700 liraya alabileceğimin en iyisini alayım dedim. Tavsiye için çok teşekkür ederim. :)

8. hakan çelik

Adı:
    Hakan ÇELİK
    Seviye:
    Baha bey bende şuan bekliyorum :) beni arayacaklarını söylediler ya hayırlısı bakalım. :)