Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 701 Kadro kırılması

Konu, 'Sedona' kısmında Alican.Topaloğlu tarafından paylaşıldı.

1. Alican.Topaloğlu

Alican.Topaloğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar .
    Eskişehir'de yaşıyorum ve yaklaşık 1 ay önce bisikletimin kadrosunun kırılmış olduğunu fark ettik. Olay şöyle gelişti : Bitmiş olan lastiklerimi değiştirmek ve çarşıda biraz gezmek üzere
    abim ile bisikletlere atladık ve yola koyulduk . Bisikletimi aldığım yere ve ayrıca sedona servisi olan yere gittik . Lastikleri değiştirirken sert bir şekilde işçilik yaptılar ve lastik yerleşmedi
    kadroya ve daha sonrasında kadronuz kırık denildi ama eminim ki kadronun kırılmasıyla hiç bir alakam yok her gün bisikletimi temizleyen ve kontrol eden birisi olarak çatlak bir yer bile
    görmedim kadromda. Bununla birlikte kadronun değişikliğinin mümkün olacağını söylediler ve fotoğraflarını çektim onlarda İstanbul'a göndericeklerini söylediler. 2 hafta gibi bir süre geçti
    ve bayram tatilinde planladığımız bisiklet turu iptal olmuş oldu. 2 hafta sonrasında kadrosunu İstanbul'a göndermek üzere benden aldılar ve göndereli 2 hafta geçti toplamda 1 ay bir
    süre olmuş oldu. Ne zaman arasam hala haber bekliyoruz denilmesinden artık gına geldi sabrım tükendi. Sizce ne yapmalıyım daha önce böyle bir şey başına gelen var mı bisikletin garanti
    süresi devam etmekte . Zaten kadro gelirse bisikletim hazır olursa bir daha Allah yolumu düşürmesin onlara kadromun gelmesini bekliyorum son sözümü söyleyip arkadaşlarımın oraya gitmesine
    de engel olacağım . Eskişehirli arkadaşlar varsa bilirler bisikletimi Muratoğlu bisikletten aldım . Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim ...

Kırılan yerin resmi de burada : https://imagizer.imageshack.us/v2/435x775q90/674/IpFPgF.jpg

2. ali katlamaz

ali katlamaz Aktif Üye

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Geçmiş olsun. Garantisi daha bitmediyse beklemekten başka çareniz yok gibi gözüküyor. Ha, ben bekleyemem diyorsanızda yeni bir kadro satın alabilirsiniz.

3. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
  4. Alican.Topaloğlu

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Facebook adresine mesaj attım e-mail adresine mail attım hala beklemekteyim . Kadro satın almak gibi bir niyetim yok hocam zaten bisikletten soğumuş oldum bisiklet toplansın büyük ihtimal satıp daha üst bir modele geçiş yapmayı planlıyorum . Yardımlarınız ilginiz için çok teşekkür ederim .

5. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Hemen ümitsizliğe kapılmayın. Ben bir konuda araştırmalar yaparken Shimano Bisiklet Bileşenleri Div Başkan Yardımcısı Başkanı ile iletişime bile geçmiştim. Sorduğum sorulara cevaplar aldım. Eminim birileri sizinle iletişime geçecektir. Bu günün pazar olduğunu hatırlatmak isterim..

6. Aşkın Aslan

Aşkın Aslan Aktif Üye

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    kayıtlı başvuru işleminden sonra (yani kadroyu teslim ettiğin andan itibaren) 30 iş günü size ulaşmaz ise yasal haklarınızı kullanabilirsiniz.

7. Alican.Topaloğlu

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sedona'nın İstanbul'daki esas firmasıyla irtibata geçtim "Aslı Bisiklet" Eskişehir'deki servisimi söyledim onlarla irtibata geçeceklerini söylediler yardımınız için teşekkürler .

8. Alican.Topaloğlu

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Yardımlarınız için çok teşekkür ederim bugün Borla kadro geldi akşam üzeri parçalarımı birleştirecekler bol pedallamalar ...

9. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Çok sevindim. Kazasız belasız, sorunsuz keyifli sürüşler dilerim...:)