Sedona 701 disc fren almayi dÜŞÜnÜyorum Önerİr mİsİnİz?

Emre Ağma

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
Sedona 701 DISC Frenli Beyaz gördüm bugün aklımda pek yoktu carraro 224 alıcaktım fakat oturdugum cevrede bayilerin hic birinde yok fabrikada da yokmuş,bi arkadaşla Sedona bayisindeyken rastladım 700 tl etiketi vardı tahminen biraz pazarlıkla 650 tl ye bırakır,bisiklet içime sindi hem DISC fren hemde 18 lik kadro boyuna uygun dedi 1.75 boyum yarın veya öbürsü gün almayı planlıyorum DISC freni tavsiye edermisiniz kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olmalarını bekliyorum...

Scudo

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
v fren modelini öneririm...:rolleyes:

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
(link)

konu burada ıfade edılmış.. kolay gelsın:in:

Emre Ağma

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
Teşekkürler tavsiyeleri bekliyorum kullanan arkadaşlarsa varsa memnun mu?

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Mavi gri modelinin görüntüsü çok hoş beğeniyorum açıkçası. :) Fakat mekanik fren bahsedildiği üzere tel ile sıkıştırır. Oldukça kuvvet isteyen birşeydir. Mekanik fren. V frende bu şekildedir. Fakat maliyeti az ve hafiftir. Disk fren olucaksa eğer mutlaka hidrolik olmalı. Ben bu bisikleti size öneririm. Ama görüntü olsun diyecekseniz alın yani :) Sedona güzel kadrolar üretir. Ayrıca bu modelinde RST Capa adlı bir maşa var ve kronlardaki zoom maşalara göre oldukça kaliteli bir maşa olduğunu söylüyorlar. Fakat disk freni çok istiyorsan. Salcanonun 29'' NG 650 model Hidrolik diskli bir modeli var ona da bak derim. Ben de en başka bu bisikleti alıcaktım. Fakat çoğu yeri araştırdım ellerinde kalmamış :) O yüzden şuan kullandığım DRE 301 bisikleti aldım.