Sedona 650 B X-Fighter Çamurluk Takviyesi

Tepki
50
Bisiklet
Sedona
Değerli Bisiklet Tutkunu Dostlarım Bisikleti Aldığım İlk Hafta Açtığım Konuda Bisiklet Hakkında Fazla Bilgi Paylaşamamıştım, 27.5 Jant Olmasının Avantajları Oldukça Ağırlıkta. 26 Jant Çevik Ama Yavaş Kalabiliyor 29 Jant İse Oldukça Tork İsteyen Bir Ebata Sahip Çeviklik ve Sert Manevra Konusunda Biraz Yavaş Kalabiliyor Herkesin Zapdedebileceği Bir Bisiklet Değil. 27.5 Gerçekten Çok Kararında Engelleri Karşılama Olsun Hızlanma Olsun Manevra Olsun Çok Memnunum Tavsiye Ediyorum. Üstünde 2.10 Lastik Vardı 2.35 Takıldı Çok Konforlu Güven Veren Bir Sürüş Sağlıyor. Motocross Havası Katması İçinde Bulabildiğim En Agresif Çamurluk Olan X-Fighter Modelinden Aldım Umarım Yakışmıştır.

(link)

(link)

(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Motocross yarışlarına katılırsınız artık. :p Hoş duruyor.

MustafaNR

Daimi Üye
Tepki
78
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Tam Bizim Gölpazarlık Bisiklet Olmuş Hayran Kaldım Bizede Düşer İnşallah Böle Birşey :)

Tepki
50
Bisiklet
Sedona
@ahmetcan44

Teşekkür Ederim Şehir İçi ve Bozuk Yol Ortalamasına Göre Gayet Başarılı Bir Performansı Var. Türkiye de Yarışlara Sadece Hobi Olarak Katılmak Lazım Yoksa Bisikletinizi Üzdüğünüze Değmez Alacağınız Ödülse Hiçbir Masrafınızı Karşılamaz.

adapolat

Forum Demirbaşı
Tepki
134
Bisiklet
Carraro
güzele ne yakışmaz :p

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Plastik çamurluk kötü diyenlere bu fotoğrafları gönderelim. :) Kazasız belasız nice pedallamalara :)

Tepki
50
Bisiklet
Sedona
Değerli Bisiklet Tutkunu Dostlarım İlk Eklediğim Fotoğraflardaki Halinden Farklı Olarak Arka Çamurlukdaki Bir Parçayı Çıkarttım ve Böyle Tam İstediğim Gibi Oldu Son Halini Müsadenizle Paylaşmak İstedim Teşekkürler.

(link)

Tepki
0
Bisiklet
Sedona
Öncelikle güle güle kullanın. Aynı bisikletten bende de var ve havaların bozmasıyla birlikte çamurluk arayışındayım. Çamurluklarınızı önerir misiniz? Üzerinize su sıçratmama konusunda faydası oldu mu?

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@cengiz tatlıcı

(link) begenirseniz marka modelini verebilirim