Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 611 kullanan varsa görüş bildirebilirmi ??

Konu, 'Sedona' kısmında doğan_69 tarafından paylaşıldı.

1. doğan_69

doğan_69 Kıdemli Üye

Seviye:
    http://sedonabisiklet.com/products/q/act/showProduct/id/23 arkadaşlar ben resmen bu bisiklete aşık oldum..önümüzdeki iki ay içinde yeni bir yol bisikleti almayı düşünüyorum.ancak salcano xrs030 ve bu bisiklet arasında kaldım..ama gönlüm bundan yana..ne dersiniz ? kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirmi ? TEŞEKKÜRLER:in:

2. doğan_69

doğan_69 Kıdemli Üye

Seviye:
    Koskoca sitede yok heralde sedona611 kullanan :rolleyes:

3. Onat GÜRSOY

Onat GÜRSOY Kıdemli Üye

Seviye:
    ben kullanıyorum 2011 mavi modelini 2 ayda 2000 km yol yaptım gerçekten çok memnunum.

4. WhiTeRaVeN

WhiTeRaVeN Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hakikaten 611 kullanan çok fazla kişi yok gibi. Yada kullananlar buraya pek uğramıyor.

5. doğan_69

doğan_69 Kıdemli Üye

Seviye:
    :D:D bu arada sedonamı alalı bir hafta oldu 2012 kırmızı modelini aldım ve muhteşem verdiğim parayı sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum

6. Melih Gürle

Melih Gürle Üye

Seviye:
    Ben geçen sene 2011 modelini ikinci el olarak aldım. Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Hafifliği tatmin edici, sağlam, uzun yıllar kullanılabilecek bir bisiklet.

7. ogunseyrek

ogunseyrek Aktif Üye

Seviye:
    Bende 2010 model kırmızı 611 vardı. İstanbul'dan aslı bisikletten kadro maşa olarak satın aldım ve geri kalan parçalarını kendim topladım. Bisikletimin kadro kulağını kırdım yeni kadro kulağı istediğimde çok uğraştırdılar alalı 1 yıl olmasına rağmen yedek parça desteği vermediklerini söylediler. En sonunda bir tane bulup yolladılar ama ben ikinci kez kadro kulağını eğdiyimde kadro kulağının olmadığını yeni modele geçildiğini eski modelin kadro kulağının üretilmediğini söylediler. Bunu söyleyen sedona'nın izmir bölge bayisiydi. Bende sinirlendim ve kadromu sattım. Birdaha sedona alcağımı zannetmiyorum. Sonuç olarak demek istediğim aldığınız bisikletlerin yedek parça desteği yeni model çıkana kadar arkadaşlar bilginiz olsun.

8. doğan_69

doğan_69 Kıdemli Üye

Seviye:
    diğer markaları ele alcak olursak salcanonun durumu bu konuda daha içler acısı..ancak üstünde sedona 611 le aynı donanım olan kadro ve maşası aynı olan bi GİANT ve scott markaların arasında 1000 tl ye yakın bi fark vardı açıkcası böle absürd bi durumla karşılaşınca bahsettiğiniz konu aklıma bile gelmedi..bakalım ilerleyen zaman ne göstercek inşallah bu konuda bi sıkıntı çıkmaz ;)

9. ogunseyrek

ogunseyrek Aktif Üye

Seviye:
    Şöyle bir sorun olabilir; Kadro kulağını kırdığınızda yenisini bulamazsanız kadronuzu birdaha kullanamayabilirsiniz. Buda 600 liralık zarar demek. Ayrıca GIANT'ın kadrosuyla Sedona'nın uzak doğu üretim kadroları karşılaştırılamaz bence. İnşallah kadronuzla ilgili bir sorun çıkmazda uzun yıllar kullanırsınız.

doğan_69 bunu beğendi.
  10. Mustafa İlişe

Mustafa İlişe Aktif Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    yakın zamanda kadro kulağımı kırdım. sedona'nın imalatçısı aslı bisikletten ellerinde kalan son kadro kulağını aldım. verdikleri bilgiye göre yeniden üretilecekmiş kadro kulakları. yani problem çıkacağını sanmam kadro kulağı açısından. bu arada 611 fiyat/kalite açısından iyidir. tavsiye ederim.

doğan_69 bunu beğendi.
  11. CaRviLLE

CaRviLLE Kıdemli Üye

Adı:
    Kerim
    Seviye:
    Dostum bisikletin hayırlı olsun bende bu bisikleti almayı düşünüyorum ama maalesef hiç bir yerde ne bilgi (kullananlardan) ne de resim bulabildim senden ricam buraya resim ekleyebilir misin?

12. ogunseyrek

ogunseyrek Aktif Üye

Seviye:
    Bende İzmir'deki bayisinden ellerinde kalan son kadro kulağını almıştım, sanırım herkese son kadro kulağını satıyorlar. Aslı bisiklete parasını havaleyle ödeyeyim İzmire kargo yapın dediğimde ise şehir dışına kargo yapmadıklarını İstanbul'a gelip almam gerektiğini söylediler. Kadroyu satarken kargoyu hemen çıkardılar yarınına elimdeydi ama nedense kadro kulağını satarken kargo yapmadılar.

Mustafa İlişe bunu beğendi.
  13. MACİT OZAN

MACİT OZAN Yeni Üye

ben uğradım bilgin olsun :) :)