Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 610 vs Carraro 022 vs Salcano XRS 040

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında BlackJack# tarafından paylaşıldı.

1. BlackJack#

BlackJack# Üye

Adı:
    Berat
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Şehir bisikleti bakıyordum ilk başlarda bazı arkadaşlar bilir :) Ama gerek buradaki yolların düz olduğunu düşünmem gerek de görünüşünden dolayı almışken yol bisikleti alayım dedim,bütçem 1500 TL civarı +/- 100 oynayabilir.Bunlardan hangisini seçmeliyim gönlüm Sedonadan yana kadrosu çok güzel geldi fakat sizinde bir görüşünüzü alayım dedim.Bunlar harici tavsiyelerinizi de bekliyorum var ise :) şimdiden sağolun

2. I am the Uptown R.

I am the Uptown R. Onursal Üye

Seviye:
    Sedona 610'da Claris var yani Sora'nın altı.Kendi fikrim, nedense tiksiniyorum Sedona'dan.Yerli marka ama dolar ile satıyor ve adam gibi fiyatlar yok bile.Salcano'da Apex olan bisikleti 2500'e alırken Sedona'da 4000 TL'yi buluyor.Neyse tartışma başlamadan fikrimi söyleyeyim; bizim arkadaş 2015 Xrs 040 Sora aldı ve çok memnun.Zaten 2015 ile ilgili şikayet görmedim hiç.Carraro ile ilgili bir fikrim yok ne yazık ki :( ama Salcano xrs 040 sora iyidir bence.2015'e bakın bi :D

Osm-Boss bunu beğendi.
  3. BlackJack#

BlackJack# Üye

Adı:
    Berat
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Salcano için çok fazla olumsuz yorum gördümde servisler ilgisiz falan diye soğuttu beni biraz açıkcası

4. I am the Uptown R.

Seviye:
    @berbatsi07 Bu doğru.Servis konusunda çok kötü.Rezil hatta biliyorum yani çevremden şahit oldum.Ama vereceğiniz parayı bana göre Xrs 040 Sora hak eder.Ya da bir süre araştırın Sahibinden.com'dan ya da forumdan Xrs 030 Tiagra bulursunuz.Geçen ay mesele görmüştüm Sahibinden'de 1450 TL'ye.İkinci el diye de takılmayın.Temiz kullanıldığından emin olabilirseniz alırsınız.Ben asla almam diyordum mesela aldım.300 km kullanılmış üstünde nokta leke yok.Bence bir bakın siz iyice olmadı Sora alın.

5. Aykuttasdelen

Aykuttasdelen Kıdemli Üye

Adı:
    Aykut TAŞDELEN
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Donanıma bakarak marka kötülemek yanlış,

Carraro SPORTIVE 330'u pazarlıkla 1600e alanları duymuştum istersen bir bak donanımı da gayet iyi aletin

6. I am the Uptown R.

Seviye:
    Yol bisiklet bakmıyor muydunuz? Ben öyle düşünerek cevap yazdım.Bu halde yorum yapmadım sayalım :D

7. BlackJack#

BlackJack# Üye

Adı:
    Berat
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    yol bisikleti bakıyorum zaten @Aykuttasdelen niye şehir önerisi yaptın usta :D

8. I am the Uptown R.

Seviye:
    @berbatsi07 Salcano'ya devam :D :D Bu fiyat aralığında kalite farkı için uçurum olmaz sonuçta.Desen ki Cannondale Caad8 Claris mi yoksa Salcano Xrs 40 Sora mı e o zaman Caad8 derim.Sen şimdilik Salcano al hem tamirci olursun bu sayede :D şaka bi yana arkadaşım cidden çok memnun Salcano'nun bu modelinden.Bir düşün derim

9. Aykuttasdelen

Aykuttasdelen Kıdemli Üye

Adı:
    Aykut TAŞDELEN
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @berbatsi07 oa oldum :) uçmuşum bi an

o fiyat aralığı için akşam bakarım ama yabancı firmaların ürünleri alt donanımlı hep o fiyatlara da yok gibi ....

10. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Servis için gidip salcanocuya götürmeyin, gidin profesyonel olan iyi bir bisiklet mağazısı veya dükkanı bulun orada yaptırın herşeyi