Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 601, 56cm bulamıyorum.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında enzo tarafından paylaşıldı.

1. enzo

enzo Kıdemli Üye

Adı:
    Enes Çatal
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Evet arkadaşlar, yol bisikleti için seçimimi yaptım, gezdiğim ve iletişime geçtiğim hiçbir bayiide 601in 56 cm kadrolu modelini bulamadım. Avr. yakasında gören duyan bilen varsa haber bekliyorum. Beşiktaş'taki b&a'dan sipariş verecektim, oradan da artık gelmeyeceğini öğrendim.
    Bulamazsam 2. tercihim Kron ACTIVE olacak, onu İst. Avr'da nerelerde bulabilirim?

Bianchi SLR 400 de olabilir, onun hakkında da tavsiye bekliyorum.

2. Berkay G.

Berkay G. Aktif Üye

Seviye:
    sedona genel merkeze ulaşıp bir bayiye getirtebilirsiniz diye düşünüyorum. bayiler getirme olayına pek yanaşmasa da merkezden hallederseniz temiz oluyor :)

enzo bunu beğendi.
  3. enzo

enzo Kıdemli Üye

Adı:
    Enes Çatal
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ona uğraşıyorum ben de dostum, bakalım ellerinde var mı, umarım vardır... Normalde bikeandoutdoor'a gelecekti ama oradaki yetkili telefonla bilgi aldı ve gelmeyeceğini söyledi. Tilmen bisiklet de çok ilgilendi sağ olsun ama onlarda da yok maalesef.

4. enzo

enzo Kıdemli Üye

Adı:
    Enes Çatal
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sonunda Kaçkar bisiklette buldum (Sedona üreticisinden gelen mail sayesinde). Sağ olsunlar muhteşem ilgililer benim için Göztepe mağazasındaki bisikleti Ortaköy'e getirdiler hem de ne yüz yüze görüştük ne de telefonla konuştuk. Daha sonra gidip kapora verdim ve fiyatta anlaştım (Çarşamba), fiyatta da oldukça güzel bir fiyat verdiler (dolar kuruna göre), bugün de (Cuma) gittim bisikleti teslim aldım, ayarları vs. herşeyini önceden dedikleri gibi halletmişler, bisiklet yağ gibi akıyor, buradan Ortaköy şubesindeki görevli arkadaşa da tekrar teşekkür ederim.