Sedona 410 a alternatif ??

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
Merhabalar. Bayadır sedona 410 u inceliyorum. Forumda hiç kullanıcısına rastlamadım. Şuan kişisel bi bisiklet mağazasında 1100 tl ye buldum. Acaba bu Fiyatda daha iyi bi alternatif varmıdır ? Carraro 327 yi çok görüyorum fakat Kadrosu hiç hoşuma gitmedi açıkçası renk uyumu falan güzel olmamış bence. Carraroyu eledim gibi kafamda
Kullanan olduysa yorumlarını esirgemesin lütfen

Scudo

Schwarzeagle

Aktif Üye
Tepki
105
İsim
Ozan
Bisiklet
Sedona
Sedona 420 kullanıyorum ve çok memnunum. 410 da çok kaliteli bir bisiklet tavsiye ederim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Furkan Kılınç

İyi bir fiyat teklifi almışsınız. Parçalar konusundada sram sistemlerden her zaman çok memnun kaldım. Markada Sedona olunca güvenle alabileceğinizi söyleyebilirim. Sedona 720 ve Sedona 940 kullanıyorum.

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
@mtb_rider
Bende daha önceden sram x5 sistemini kullanmıştım. En ufak sıkıntı yaşamadım fakat bu bisikletteki sistem sram via. Pek kullanan görmedim o yüzden yorumlar falan çok sınırlı bu sistemle ilgili

tuna ünüvar

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Sedona
Slm furkan. Ben sedona 310kullaniorum. Sedona 410 310'un 2015 modeli. Tek farki attiricilarinin sram olmasi. Baska hicbir fark yok, tum parcalari ayni. Bisiklet genel olarak iyi akici bi bisiklet. Benim arka attirici acera memnunum. Sram icinde iyi diolar kullanmadigim icin bilemiorum. Bisiklet sehirici kullanim icin tasarlanmis. Benim cikmadigim dag tepe girmedigim camur cukur kalmadi. Herhangi bi ariza cikarmadi. Tavsiye ederim.

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
@tuna ünüvar
Bugün 2015 carraro sportive 327 ye baktım. buda hoşuma gitti fakat gönlümde yatan sedona genede.fakat carraroyu elden pazarlıkla alma şansım var. sedonayı mecbur kargo ile alabilirim. daha karar veremedim açıkçası :(

tuna ünüvar

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Sedona
Carraro genelde tum bisikletlerine iyi kotu amortisor koyardi buna koymamislar. Sanirim sedona 410a rakip olarak cikartmislar bunu. Bisiklet guzele benzio denemekte fayda var :) ön-arka göbek ve attiricilar iki bisiklet arasinda secim yapmani saglayacaktir bi arastir derim. Ben aceradan memnunum bi sorun cikarmadi sram nasildir bilmem.

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
@tuna ünüvar
hocam canlı görünce carraro hoşuma gitti baya . fotolarda çok kötü duruyor cidden carraro