sedona 341 deki pürüzler...

ömer mustafa anuk

Daimi Üye
Tepki
43
Bisiklet
Specialized
iyi günler arkadaşlar 1-2 haftalık araştırmam sonucunda bir model üzerinde karar kıldım: Sedona 341

fakat şöyle bir sorun var jantlar 28' olmasına karşın kadro boyu 46

182 boyum var 100 kg yum. Sizce boy konusunda bir sıkıntı olur mu ?

yaklaşık 2 ay kullanılıp 3 ay kenarda bekletilmiş temize benziyor edeceği / verilmesi gereken fiyat nedir??

şimdiden çok teşekkürler. İyi pedallamalar..

Scudo

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Kadro sana göre, sorun olmaz. Ben olsam 750 TL'den fazla vermem. Her ne kadar temiz ve az kullanılmış olsa da sonuçta ilk binen sen değilsin. Tam olarak neresinde ne var çözmen zaman alır. Sonradan fazla üzülmeyeceğin ücret bence budur...

ömer mustafa anuk

Daimi Üye
Tepki
43
Bisiklet
Specialized
@Halil EROĞLU

çok teşekkürler.. 900 tl kadar bir bütçem var 2. el almak istiyorum .. Önerdiğiniz 2. el de bir kurum ya da site var mı acaba ?

ersen.cem

Üye
Tepki
1
Merhaba Ömer,
Ben de uzun araştırmalar sonucunda sedona 341 de karar kıldım ve yaklaşık 3 ay önce de aldım bu bisikleti..Gerçekten fiyatına göre harika bir bisiklet; hızlı, seri ve çok şık...Ancak, bu yaştan sonra ( yaşım 37 ) spor yapmış olurum diye bir hevesle almama rağmen neredeyse hiç binme fırsatı bulamıyorum..O yüzden de satmaya karar verdim. Belki ilgilenirsin diye yazmak istedim..
Bisiklette kesinlikle bir tek çizik dahi yok.. toplamda 250-300 km belki binmişimdir. Benim de boyum 182 cm... deneyerek small kadro aldım, kadro boyu bana tam uyuyor. fiyat olarakta 1000 tl fiyat belirledim. 0'a ilaveten üzerinde 85 tl lik sportouer marka jel sele, 35 tl'lik park ayağı takılı...Bir de aldığım 2 adet yedek iç lastiği de yanında vereceğim..
düşünürsen foto da yükleyebilirim...bisiklet b.düzü'nde...
ersencem@yahoo.com.. mail adresim..düşünürsen bana burdan ulaşabilrsin..